روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پشت پرده شکایت باشگاه سپاهان از افشین پیروانی ؛ خبرگزاری پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پشت پرده شکایت باشگاه سپاهان از افشین پیروانی ؛ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

پشت پرده شکایت باشگاه سپاهان از افشین پیروانی ؛ خبرگزاری پارس فوتبال

افشین پیروانی پس از تساوی جنجالی پرسپولیس و سپاهان اظهارات تندی به زبان آورد که باعث شد سپاهانی ها از وی شکایت کنند.

نوشته پشت پرده شکایت باشگاه سپاهان از افشین پیروانی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

افشین پیروانی پس از تساوی جنجالی پرسپولیس و سپاهان اظهارات تندی به زبان آورد که باعث شد سپاهانی ها از وی شکایت کنند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، در خبرها آمده بود مدیرعامل باشگاه سپاهان از افشین پیروانی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرده است.بازی برگشت پرسپولیس و سپاهان مطابق بازی های چند فصل اخیر این دو تیم در اصفهان با حاشیه و جنجال همراه بود. دوشنبه دو هفته قبل افشین پیروانی و رضا فتاحی مدیر دو تیم پرسپولیس و سپاهان روی خط فوتبال برتر آمدند تا در مورد درگیری های به وجود آمده توضیح دهند ولی کار این دو به جدال لفظی کشید. حالا بعد از گذشت چند وقت از آن برنامه، مدیرعامل سپاهان از پیروانی به دلیل صحبت هایش شکایت کرد.اما مدیر تیم پرسپولیس به باشگاه سپاهان و ساکت چه گفته بود؟پیروانی خطاب به سرپرست سپاهان گفت:ما ۴۰ دقیقه با تاخیر آمدیم و دلیل آن ترافیکی بود که هواداران سپاهان درست کردند. ما یک بازی بسیار خوب با تیم پولدار سپاهان برگزار کردیم اما نمی توانیم حواشی آن را نادیده بگیریم. وقتی روی نیمکت نشسته بودیم، یک خبرنگار با موبایل نزدیک ما شد و ما اعتراض کردیم و او گفت من دارم کارم را انجام می دهم. وحید امیری بازیکن بسیار آرامی است. اینکه یک نفر کاور خبرنگاری تنش می کند و هر حرفی می زند درست نیست. ما چه ترسی از تیم سپاهان داریم؟ اگر ترسی بود پارسال اتفاق افتاد که همه دیدند. شما الان تیم خوبی دارید و باید با هم رقابت خوبی داشته باشیم.مدیر تیم پرسپولیس در مورد نامه خود به سازمان لیگ مبنی بر تامین امنیت در اصفهان گفت:ما هر شهری می رویم نامه محرمانه به لیگ می زنیم و به دنبال امنیت خود هستیم چرا که هواداران زیادی داریم. ما اگر جام گرفتیم به لطف خدا و زحمت اعضای آن بوده اما تیمی نبودیم که تقدیر الکی از دیگران کنیم و در روز بازی در رختکن بمانیم. بله، نویدکیا را همه قبول دارند؛ او گفته که من در درگیری ها حضور نداشتم اما همه عکس ها او را در وسط دعوا نشان می دهد.پیروانی افزود:بحث دیگر موضوع نیمکت بود. سیامک نعمتی به شدت مصدوم شده بود و مربی ما به او گفت که اگر نمی توانی بازی کنی، بلند نشو. آقای نویدکیا این فاجعه نیست. فاجعه سرباز احمدی بود که دیگر چشمش نمی بیند. فاجعه پارسال بود که تیم سپاهان در رختکن ماند و به بازی نیامد. فاجعه مدیری بود که امشب ترسید و روی خط برنامه نیامد. او یکی از مقصران قرارداد ویلموتس بود. این آدم ها یک فدراسیون ورشکسته تحویل دادند.وی در پایان گفت:ما نباید با ۴۰ میلیون هوادار با مسوول سپاهان کری بخوانیم و او بگوید ما جام های زیادی داریم. اگر ما می خواستیم وقت تلف کنیم سه تعویض داشتیم. شما شانس آوردید و بازی را مساوی کردید. ما اگر کمی از شانس شما را داشتیم، بازی را با نتیجه خوبی می بردیم

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پشت پرده شکایت باشگاه سپاهان از افشین پیروانی ؛ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×