روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • شهریار مغانلو به قولی که به هواداران پرسپولیس داده بود، عمل کرد ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شهریار مغانلو به قولی که به هواداران پرسپولیس داده بود، عمل کرد ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

شهریار مغانلو به قولی که به هواداران پرسپولیس داده بود، عمل کرد ؛ پارس فوتبال

شهریار مغانلو موفق شد با گلزنی برابر ذوب آهن اولین گل خود در فصل کنونی لیگ برتر را به ثمر برساند و به وعده اش عمل کند.

نوشته شهریار مغانلو به قولی که به هواداران پرسپولیس داده بود، عمل کرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

شهریار مغانلو موفق شد با گلزنی برابر ذوب آهن اولین گل خود در فصل کنونی لیگ برتر را به ثمر برساند و به وعده اش عمل کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، شهریار مغانلو در بازی با ذوب آهن اولین گلش با پیراهن پرسپولیس را در لیگ برتر به ثمر رساند.شهریار مغانلو که در نقل و انتقالات نیم فصل از باشگاه سانتاکلارا پرتغال به پرسپولیس پیوست در این مدت عملکرد خوبی داشت و گل های حساسی در لیگ قهرمانان آسیا برای تیمش زد.قبل از بازی مقابل ذوب آهن اما شهریار نتوانسته بود گلی برای پرسپولیس به ثمر برساند. بعد از پایان دربی وقتی از شهریار پرسیدند پس چه زمانی قرار است برای پرسپولیس در لیگ گل بزند گفت:به هواداران قول می دهم به وقتش برای پرسپولیس گل بزنم و مشکلی از این بابت وجود ندارد.اتفاقی که در بازی مقابل ذوب آهن افتاد و شهریار یک دقیقه بعد از ورودش به زمین توانست دروازه شهاب گردان را با یک ضربه سر باز کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شهریار مغانلو به قولی که به هواداران پرسپولیس داده بود، عمل کرد ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×