روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " وحید امیری ، آچار فرانسه پرسپولیس عصای دست تیم ملی می‌ شود ؟ از منبع پارس فوتبال. "

وحید امیری ، آچار فرانسه پرسپولیس عصای دست تیم ملی می‌ شود ؟

وحید امیری ، بازیکن چندپسته پرسپولیس می تواند یکی از بازیکنانی باشد که سرمربی تیم ملی حساب ویژه ای روی آنها باز کند.

نوشته ستاره یحیی گل محمدی آچار فرانسه تیم ملی می شود ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

وحید امیری ، بازیکن چندپسته پرسپولیس می تواند یکی از بازیکنانی باشد که سرمربی تیم ملی حساب ویژه ای روی آنها باز کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : وحید امیری در حالی به اردوی تیم ملی دعوت شده که می تواند عصای دست اسکوچیچ در بازی های سرنوشت ساز تیم ملی در مرحله انتخابی جام جهانی در بحرین باشد.امیری که این روزها در دفاع چپ پرسپولیس نمایش قابل قبولی داشته و سعید آقایی را نیمکت نشین کرده است، می تواند همانطور که برای یحیی گل محمدی نقش آچار فرانسه را بازی کرده، در تیم ملی هم به خاطر توانایی بازی در پستهای مختلف، یکی از بازیکنان ویژه دراگان اسکوچیچ باشد و در بازیهای تیم ملی در بحرین و به خصوص در دو بازی حیاتی مقابل بحرین و عراق، بتواند به شکل ویژه ای تاثیرگذار باشد.امیری قطعا یکی از ۲۳ نفری است که اسکوچیچ نامشان را در فهرست مسافران بحرین قرار خواهد داد و او امید زیادی دارد که مجددا حضور در جام جهانی را تجربه کند و برای این کار باید در صورتی که اسکوچیچ به او برای حضور در ترکیب اصلی اعتماد کرد، مثل همیشه از تمام توانش بهره بگیرد و برای پیروزی تیم ملی از جان مایه بگذارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " وحید امیری ، آچار فرانسه پرسپولیس عصای دست تیم ملی می‌ شود ؟ از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×