روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • ورود زودهنگام پرسپولیس به بازار نقل و انتقالات ؛ خبرگزاری پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ورود زودهنگام پرسپولیس به بازار نقل و انتقالات ؛ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

ورود زودهنگام پرسپولیس به بازار نقل و انتقالات ؛ خبرگزاری پارس فوتبال

از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد مدیران این باشگاه برنامه اش برای فصل نقل و انتقالات را خیلی زود شروع کرده است.

نوشته پرسپولیسی ها وارد بازار نقل و انتقالات شدند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد مدیران این باشگاه برنامه اش برای فصل نقل و انتقالات را خیلی زود شروع کرده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فصل برای پرسپولیس هنوز تمام نشده اما آنها قصد دارند خیلی زود کارشان را در نقل وانتقالات آغاز کنند و در فرصت حدودا یک ماهه‎ ای که به خاطر مسابقات و تعطیلات لیگ در اختیار دارند باب مذاکره را با بازیکنان مدنظر برای فصل آینده باز کرده و به توافقات اولیه نزدیک شوند.در حالی که اولویت باشگاه پرسپولیس تمدید قرارداد بازیکنانی است که در پایان فصل قراردادشان تمام می شود اما آنها وارد بازار نقل و انتقالات هم خواهند شد.پرسپولیس می خواهد هر چه زودتر با بازیکنان مورد نظرش به توافق برسد تا به مشکلات فصل گذشته در آستانه مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا دچار نشود. هدف یحیی از ورود زودهنگام به بازار نقل و انتقالات این است تا بازیکنان جدید این تیم، در کوتاه ترین زمان ممکن با تیم جدیدشان هماهنگ شوند و تا قبل از بازی با استقلال تاجیکستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، به خوبی با افکار کادرفنی آشنا شده باشند.پیش از این گفته شده بود که یحیی هیچ لیستی برای جذب بازیکن به باشگاه نداده و دلیل آن حساسیت مسابقات لیگ برتر و نامشخص بودن وضعیت بازیکنان تمدیدی است. در چنین شرایطی یک منبع موثق در باشگاه پرسپولیس به فوتبالی خبر داده که سرمربی قرمزها فهرستی از نفرات مورد نیازش را در اختیار جعفر سمیعی و ابراهیم شکوری قرار داده و قرار است در ادامه و بعد از مشخص شدن تکلیف بازیکنان تمدیدی، او لیست دومش را به باشگاه بدهد. با توجه به جدایی محتمل کنعانی زادگان از جمع قرمزها به نظر می رسد هدف اول و اصلی پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات جذب یک دفاع آخر با کیفیت باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ورود زودهنگام پرسپولیس به بازار نقل و انتقالات ؛ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×