روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • کنعانی‌زادگان شایعه درگیری با بازیکنان ذوب آهن در رختکن این تیم را تکذیب کرد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کنعانی‌زادگان شایعه درگیری با بازیکنان ذوب آهن در رختکن این تیم را تکذیب کرد از منبع پارس فوتبال. "

کنعانی‌زادگان شایعه درگیری با بازیکنان ذوب آهن در رختکن این تیم را تکذیب کرد

محمدحسین کنعانی زادگان مدافع ملی پوش پرسپولیس شایعه درگیری با بازیکنان ذوب آهن در رختکن این تیم را تکذیب کرد.

نوشته حمله مدافع ملی پوش پرسپولیس به رختکن ذوبی ها ؟ ماجرای شایعه عجیب اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمدحسین کنعانی زادگان مدافع ملی پوش پرسپولیس شایعه درگیری با بازیکنان ذوب آهن در رختکن این تیم را تکذیب کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بعد از پیروزی پرسپولیس برابر ذوب آهن در اصفهان شایعه ای منتشر شد مبنی بر اینکه پایان این دیدار مانند قبل از آغاز آن با حاشیه هایی روبه رو شد و حسین کنعانی زادگان بازیکن پرسپولیس که دیرتر از سایر هم تیمی هایش از زمین ورزشگاه فولادشهر خارج شده بود با ورود به رختکن ذوب آهن با برخی از بازیکنان این تیم درگیر شد. یگان ویژه مستقر در ورزشگاه نیز سرانجام به زور این بازیکن را از رختکن ذوب آهن خارج و به محل رختکن تیم پرسپولیس هدایت کرد.این درحالی بود که تصاویر ویدئویی نشان می داد کنعانی زادگان مدافع ملی پوش پرسپولیس پس از اتمام بازی با ذوب آهن با لبخند از در ورودی رختکن تیم میزبان خارج می شود و درگیری خاصی هم دیده نمی شود!وقتی با محمد حسین کنعانی زادگان تماس گرفتیم تا در این خصوص سئوال کنیم گفت:من نمی دانم این شایعات از کجا می آید؟ بلافاصله پس از اتمام بازی و برای خسته نباشید گفتن به دوست خوبم حسین شنانی، سمت رختکن ذوب آهن رفتم و اتفاقی هم نیفتاد.مدافع ملی پوش پرسپولیس که برای اردوی کیش و بازی های تیم ملی در بحرین به اردوی تیم کشورمان دعوت شده است توضیح بیشتری نداد اما به نظر می رسد این خبر شایعه ای بیش نبوده باشد.با توجه به حواشی پس از پایان بازی سپاهان و پرسپولیس در اصفهان و درگیری بازیکنان دو تیم، شاید این بار هم برخی از حاضران در ورزشگاه فولاد شهر تصور کردند محمد حسین کنعانی زادگان به سمت رختکن حریف یورش برده است درحالی که این طور نبوده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کنعانی‌زادگان شایعه درگیری با بازیکنان ذوب آهن در رختکن این تیم را تکذیب کرد از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×