روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ چرا مهاجمان پرسپولیس به تیم ملی دعوت نشدند؟ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ چرا مهاجمان پرسپولیس به تیم ملی دعوت نشدند؟ پارس فوتبال

علی رغم دعوت از ۵ بازیکن پرسپولیس به تیم ملی که در بین تیم ها بیشترین سهمیه را دارد ولی از مهاجمان آماده این تیم درفهرست تیم ملی نامی دیده نمی شود.

نوشته عجیب ترین اتفا درباره پرسپولیس و لیست اسکوچیچ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

علی رغم دعوت از ۵ بازیکن پرسپولیس به تیم ملی که در بین تیم ها بیشترین سهمیه را دارد ولی از مهاجمان آماده این تیم درفهرست تیم ملی نامی دیده نمی شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بدون شک تیمپرسپولیس یکی از تیم های آماده حال حاضر فوتبال ایران است و قرار گرفتن نام ۵ بازیکن این تیم در لیست تیم ملی زیاد دور از ذهن نبود اما اینکه چرا از مهاجمان پرسپولیس نظیر عیسی آل کثیر و شهریار مغانلو نامی در لیست دراگان اسکوچیچ نبود برای خیلی جای سوال داشت.تنها دلیل قانع کننده ای که می توان برای این موضوع پیدا کرد این است که مهاجمان پرسپولیس خیلی دیر به فکر گلزنی و درخشش لازم برای دعوت به تیم ملی افتادند؛ در غیر این صورت اگر آمار گل های آنها قابل توجه بود بدون شک اسکوچیچ نمی توانست چشمانش را به روی این مهاجمان ببندد و حداقل یکی از این پرسپولیسی ها را به تیم ملی دعوت می کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ چرا مهاجمان پرسپولیس به تیم ملی دعوت نشدند؟ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×