روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " قرارداد شهریار مغانلو دو ساله تمدید می شود از منبع پارس فوتبال. "

قرارداد شهریار مغانلو دو ساله تمدید می شود

طبق ادعای خبر ورزشی ، باشگاه پرسپولیس مشکلی برای تمدید قرارداد شهریار مغانلو ندارد و این ستاره گلزن به زودی قراردادش تمدید می شود.

نوشته خبر خوش برای هواداران پرسپولیس ؛ قرارداد ستاره گلزن در آستانه تمدید اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

طبق ادعای خبر ورزشی ، باشگاه پرسپولیس مشکلی برای تمدید قرارداد شهریار مغانلو ندارد و این ستاره گلزن به زودی قراردادش تمدید می شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : موضوع دریافت رضایتنامه شهریار مغانلو از تیم اسانتاکلارا پرتغال توسط باشگاه پرسپولیس جدی شده و باشگاه برای این کار اقداماتی را انجام داده است.ظاهرا با توجه به رقم قرارداد این بازیکن با تیم پرتغالی که حدود ۱۲۰ هزار دلار است مبلغ رضایتنامه این بازیکن کم است و باشگاه پرسپولیس مشکلی برای پرداخت این رقم ندارد. قرار است یک قرارداد ۲ ساله با این بازیکن به امضا برسد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " قرارداد شهریار مغانلو دو ساله تمدید می شود از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×