روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پس از بازگشت پولت را می دهیم از منبع پارس فوتبال. "

پس از بازگشت پولت را می دهیم

باشگاه پرسپولیس به بوژیدار رادوشوویچ وعده داده که پس از بازگشت این ستاره از مرخصی ، پرداختی او را به پرداختی سایر بازیکنان خواهد رساند.

نوشته وعده باشگاه پرسپولیس به دروازه بان محبوب ؛ ستاره متعصب بر می گردد ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه پرسپولیس به بوژیدار رادوشوویچ وعده داده که پس از بازگشت این ستاره از مرخصی ، پرداختی او را به پرداختی سایر بازیکنان خواهد رساند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : یحیی گل محمدی پس از بازی پرسپولیس مقابل ذوب آهن، به سرخپوشان ۶ روز استراحت داد. بوژیدار رادوشوویچ گلر پرسپولیس در این تعطیلات لیگ برای دیدن خانواده اش به کرواسی رفت.دریافتی رادوشویچ ۱۰ درصد کمتر از دریافتی سایر پرسپولیسی ها بوده که علتش دریافت دلاری این بازیکن است و باشگاه برای تهیه ارز لازم برنامه هایش با تاخیر همراه بوده است. باشگاه تاکید دارد که بعد از بازگشت این بازیکن به تهران بخش دیگری از طلب او را پرداخت خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پس از بازگشت پولت را می دهیم از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×