روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اگر نتایج در زمین رقم بخورد ، پرسپولیس قهرمان می شود از منبع پارس فوتبال. "

اگر نتایج در زمین رقم بخورد ، پرسپولیس قهرمان می شود

بهزاد داداش زاده ، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت : اگر نتایج بازی ها در زمین رقم بخورد ، جام قهرمانی را پرسپولیس خواهد گرفت.

نوشته پیشکسوت محبوب پرسپولیس ، شرط قهرمانی سرخپوشان را فاش کرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بهزاد داداش زاده ، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت : اگر نتایج بازی ها در زمین رقم بخورد ، جام قهرمانی را پرسپولیس خواهد گرفت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بهزاد داداش زاده پیشکسوت تیم پرسپولیس درباره وضعیت این روزهای سرخ ها صحبت کرد.بهزاد داداش زاده درباره تعطیلی رقابت های لیگ برتر فوتبال به دلیل برگزاری اردوی تیم ملی ایران به مهر گفت:فصل جاری هم تحت تأثیر کرونا برگزار شد. فکر می کنم فوتبال باشگاهی به پرسپولیس مدیون است. بسیاری از ضعف ها را این تیم با حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا پوشش داد.پیشکسوت تیم پرسپولیس درباره عملکرد این تیم افزود:اگر تمرکز پرسپولیس حفظ شود این تیم باز هم جام قهرمانی در لیگ برتر را برای پنجمین بار کسب خواهد کرد. سپاهان حریف جدی این تیم است اما به نظرم از لحاظ فنی باز هم پایین تر از پرسپولیس است.داداش زاده به انتقاد از حاشیه های به وجود آمده در فوتبال باشگاهی ایران پرداخت و گفت:اگر نتایج بازی ها در هفته های مانده به پایان لیگ برتر در مستطیل سبز ثبت شود قطعا پرسپولیس قهرمان است در غیر این صورت بعید نیست جام به شهرهای دیگر برود.داداش زاده ادامه داد:به نظرم بی جهت برای پرسپولیس شلوغ کاری می کنند. این تیم واقعا توانمند است. در آسیا هم از پرسپولیس و تاکتیک های یحیی گل محمدی می ترسند. صحبت از هر چیزی غیر از قدرت پرسپولیس بیهوده است.داداش زاده درباره حضور کریم باقری در تیم ملی فوتبال ایران برای کمک به دراگان اسکوچیچ تاکید کرد:او عنصر مدیریت در رختکن هر تیمی است. باقری در دوران بازیکنی هم مدیریت بالایی داشت. قطعا رفتن کریم به تیم ملی برای تعامل با بازیکنان بوده است. همه از او حساب می برند و واقعا به خوبی وظایف خودش را به عنوان دستیار انجام می دهد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اگر نتایج در زمین رقم بخورد ، پرسپولیس قهرمان می شود از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×