روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی قایدی در محاصره پرسپولیسی های تمرین تیم ملی ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

مهدی قایدی در محاصره پرسپولیسی های تمرین تیم ملی ؛ پارس فوتبال

تمرینات آماده سازی تیم ملی ایران از دیروز آغاز شده است و در تصویری از آن مهدی قایدی ستاره استقلال در کنار بازیکنان پرسپولیس در حال خوش و بش دیده می شود و به نوعی بین آن ها محاصره شده است.

نوشته ستاره استقلال در تیم ملی به پرسپولیسی ها پیوست + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تمرینات آماده سازی تیم ملی ایران از دیروز آغاز شده است و در تصویری از آن مهدی قایدی ستاره استقلال در کنار بازیکنان پرسپولیس در حال خوش و بش دیده می شود و به نوعی بین آن ها محاصره شده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تصویری از مهدی قایدی در بین بازیکنان پرسپولیسی تیم ملی مشاهده می کنید.از روز گذشته تمرینات تیم ملی برای حضور در مسابقات انتخابی جام جهانی قطر آغاز شده و ملی پوشان زیرنظر کادرفنی به تمرینات خود مشغول شدند.در حاشیه این تمرین برخورد پرسپولیسی ها با مهدی قایدی جالب بود. او زمانی که پرسپولیسی ها تصمیم داشتند عکس اختصاصی بگیرند، بین آنها رفت و با پنج بازیکن پرسپولیس شوخی کرد. پرسپولیسی ها هم حسابی او را تحویل گرفتند و پاسخ شوخی او را دادند.این عکس را نعیم احمدی ثبت کرده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی قایدی در محاصره پرسپولیسی های تمرین تیم ملی ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×