روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ بوژیدار رادوشویچ با انتشار پیامی در فضای مجازی از هوادران خود خدافظی کرد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ بوژیدار رادوشویچ با انتشار پیامی در فضای مجازی از هوادران خود خدافظی کرد از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ بوژیدار رادوشویچ با انتشار پیامی در فضای مجازی از هوادران خود خدافظی کرد

بوژیدار رادوشویچ ، گلر کروات و متعصب پرسپولیس پیامی را در فضای مجازی منتشر کرد و به نوعی شایعه خداحافظی اش برای همیشه از ایران را قوت بخشید .

نوشته ستاره متعصب پرسپولیس رفتنی شد؟! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بوژیدار رادوشویچ ، گلر کروات و متعصب پرسپولیس پیامی را در فضای مجازی منتشر کرد و به نوعی شایعه خداحافظی اش برای همیشه از ایران را قوت بخشید . خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بوژیدار رادوشویچ سنگربان پرسپولیس پس از تعطیلی حدودا یک ماهه لیگ برتر به جهت حضور تیم ملی فوتبال ایران در رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ، پیش از رفتن از ایران پیامی را در فضای مجازی شخصی خودش منتشر کرد تا به این شایعه که او برای همیشه از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرده است دامن بزند.رادو با انتشار این پیام نوشتگفتن دو چیز در زندگی از سخت ترین ها است ؛ سلام برای اولین بار و خداحافظی برای آخرین بار .گفتتی است برخی از خبرنگاران نزدیک به رادوشویچ مدعی هستند که دروازه بان کروات پرسپولیس با توجه به تفاوت پرداختی اش با دیگر بازیکنان ، از مسئولان باشگاه پرسپولیس گلایه مند است و با این پست به نوعی خداحافظی ضمنی با هواداران پرسپولیس کرده است.حالا باید منتظر ماند و دید آیا این گمانه زنی در خصوص رادوشویچ صحیح است یا اینکه پس از رفع سوءتفاهم ها دروازه بان کروات پرسپولیس به جمع سرخپوشان باز خواهد گشت ؟!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ بوژیدار رادوشویچ با انتشار پیامی در فضای مجازی از هوادران خود خدافظی کرد از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×