روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • دانیال اسماعیلی فر ؛ تصویری از پرش دانیال اسماعیلی فر در تمرینات تیم ملی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دانیال اسماعیلی فر ؛ تصویری از پرش دانیال اسماعیلی فر در تمرینات تیم ملی از منبع پارس فوتبال. "

دانیال اسماعیلی فر ؛ تصویری از پرش دانیال اسماعیلی فر در تمرینات تیم ملی

دانیال اسماعیلی فر ، پس از کنار زدن پیشنهاد پرسپولیس و پیوستن به سپاهان ، توانست با درخشش خود اسکوچیچ را مجاب به دعوت او به تیم ملی کند.

نوشته عکس زیبا از پرش استثنایی ستاره مدنظر پرسپولیس + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دانیال اسماعیلی فر ، پس از کنار زدن پیشنهاد پرسپولیس و پیوستن به سپاهان ، توانست با درخشش خود اسکوچیچ را مجاب به دعوت او به تیم ملی کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم ملی ایران با انگیزه ای بالا برای ادامه رقابت های انتخابی جام ملت ها و جام جهانی خود را آماده می کند. پس از دوران کی روش در تیم ملی و گذر از دوران کوتاه و عجیب ویلموتس در ایران، حال دراگان اسکوچیچ سکان دار تیم ملی است و این تغییر سبب شده است بعضی چهره های مورد علاقه نسل کی روش در اردوی تیم ملی دیده نشوند و در عوض بازیکنانی با فرصت کمتر بازی کردن در آوردگاه ملی در اردوی تیم ملی حاضر باشند.پست دفاع راست، در این روزهای تیم ایران با تغییر و تحولی اساسی رو به رو شده و حال باید در تورنمنتی رسمی فرد جدیدی را نسبت به جام جهانی و جام ملت های قبلی در این پست ببینیم. در این اردو رامین رضاییان و وریا غفوری که پیشتر نفرات اصلی این پست بودند غایبند تا فرصتی عالی نصیب بازیکنانی شود که تجربه ملی کمتری دارند.دانیال اسماعیلی فر دفاع راست درخشان این روزهای تیم سپاهان در شرایطی که فصل را با انتقادات و نیمکت نشینی آغاز کرد حال به تیم ملی رسیده است. او با تلاش فراوان به انتخاب اول محرم نویدکیا تبدیل شد و همچنین دفاع راستی زهر دار در شرایط گل زنی نشان داد. او در بازی مقابل آلومینیوم دبل کرد و در آخرین دیدار سپاهان مقابل مس وقتی همه انتظار داشتند توپ از خط لرضی به بیرون رود با تلاشی مثال زدنی خود را به توپ رساند تا زمینه ساز برد پر گلی دیگر باشد و تیمش را با همین تفاضل گل بهتر در صدر نگه دارد.دانیال اسماعیلی فر که کم حرف و پر تلاش نشان داده حال باید در پستی که پیشتر، مهدوی کیا، منتظری و رضاییان و… در میدان های مهم بازی کرده اند خودش را اثبات کند. البته تیم ایران در این ناحیه زمین صادق محرمی لژیونر را نیز دارد که با توجه به رقابت های پرفشار در منامه قابلیت های هر دوی آن ها به کار تیم ملی ایران خواهد آمد.دانیال اسماعیلی فر ، ستاره تیم سپاهان در اول فصل مدنظر پرسپولیس بود و در چرخشی ناگهانی به سپاهان رفت و در این تیم حسابی درخشید و حالا به عنوان یکی از بهترین های ایران در سمت راست خط دفاعی شناخته می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دانیال اسماعیلی فر ؛ تصویری از پرش دانیال اسماعیلی فر در تمرینات تیم ملی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×