روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ آشتی باشگاه پرسپولیس با صدا و سیما ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ آشتی باشگاه پرسپولیس با صدا و سیما ؛ پارس فوتبال

از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که با پادر میانی مسئولان وزارت ورزش و صدا و سیما ، تحریم صدا و سیما از سوی باشگاه پرسپولیس شکسته می شود.

نوشته تصمیم جدید باشگاه پرسپولیس ؛ سرخ ها آشتی می کنند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که با پادر میانی مسئولان وزارت ورزش و صدا و سیما ، تحریم صدا و سیما از سوی باشگاه پرسپولیس شکسته می شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در حالی که یحیی گل محمدی سرمربی قرمزها پس از بازی مقابل شاهین بندرعامری و به نشانه اعتراض به رفتار برخی مجریان صدا و سیما تصمیم گرفت تا دوربین های تلویزیونی را تحریم کند حالا گفته می شود با پادرمیانی برخی مسئولان قرار است این تحریم شکسته شود.ظاهرا مخالفت یحیی گل محمدی و افشین پیروانی برای مصاحبه کردن با تلویزیون باعث شده برخی افراد از صداوسیما و وزارت ورزش در این مورد پادرمیانی کنند و به دنبال رفع سوءتفاهم ها باشند.هر چند باشگاه پرسپولیس از مهدی واعظی شکایت کرده است اما قرمزها پیش از این اعلام کرده بودند تا زمانی که مجری برنامه فوتبال برتر و شبکه ۵ سیما از پرسپولیسی ها عذرخواهی نکنند دیگر حاضر به مصاحبه کردن با صداوسیما نخواهند بود.حال باید منتظر ماند و دید در بازی آینده قرمزها مقابل مس رفسنجان آیا یحیی گل محمدی و سایر بازیکنان این تیم حاضر خواهند بود پادرمیانی مسئولان را مبنی بر مصاحبه با صدا و سیما بپذیرند یا نه.برخی هواداران پرسپولیس در اعتراض به برنامه فوتبال برتر از باشگاه پرسپولیس خواسته بودند تا در زمان پخش برنامه فوتبال برتر، از طریق رسانه رسمی باشگاه برنامه هایی با موضوع این باشگاه و مصاحبه با اعضای هیات مدیره پخش شود تا به جای فوتبال برتر صفحات این باشگاه را دنبال کنند. موضوعی که همچنان هواداران پرسپولیس پیگیر آن هستند. و با ساختن هشتگ هایی در تویتر و اینستاگرام خواستار اجرایی شدن این کار شده اند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ آشتی باشگاه پرسپولیس با صدا و سیما ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×