روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • باشگاه پرسپولیس طلب بوژیدار رادوشویچ را پرداخت می‌ کند ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " باشگاه پرسپولیس طلب بوژیدار رادوشویچ را پرداخت می‌ کند ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

باشگاه پرسپولیس طلب بوژیدار رادوشویچ را پرداخت می‌ کند ؛ پارس فوتبال

باشگاه پرسپولیس هفته آینده مانده طلب دروازه بان کروات خود را پرداخت می کند.

نوشته باشگاه پرسپولیس به دنبال حل مشکل بوژیدار رادوشویچ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه پرسپولیس هفته آینده مانده طلب دروازه بان کروات خود را پرداخت می کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بوژیدار رادوشویچ تنها خارجی پرسپولیس با اجازه کادر فنی بعد از تعطیلی بازی های لیگ راهی کشورش شده است.این بازیکن قرار است هفته آینده به تهران برگردد اما به نظر می رسد او با یکی دو روز تاخیر نسبت به روز آغاز تمرین ها یعنی ۱۰ خرداد به تهران بازگردد.این بازیکن که هنوز بخشی از طلب خود را از باشگاه دریافت نکرده است، قرار است بعد از پرداخت پاداش بردهای بازیکنان این تیم، مانده طلبش را دریافت کند.دریافتی این بازیکن ۱۰ درصد کمتر از دریافتی سایر بازیکنان بوده و علت آن هم پرداخت دلاری به این بازیکن بوده و باشگاه برای تهیه ارز لازم جهت پرداخت حقوق او طبیعتا با یکسری موانع و مشکلات روبرو بوده است.رادو که پیش از ترک ایران که بخشی از طلب خود را دریافت کرده بود از مدیران باشگاه قول گرفته تا هفته آینده ۱۰ درصد دیگر دریافت کند تا دریافتی او به اندازه سایر بازیکنان باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " باشگاه پرسپولیس طلب بوژیدار رادوشویچ را پرداخت می‌ کند ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×