روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تیم ملی ؛ اسکوچیچ یکی از پنج ملی‌پوش تیم پرسپولیس را حذف می‌کند؟ از منبع پارس فوتبال. "

تیم ملی ؛ اسکوچیچ یکی از پنج ملی‌پوش تیم پرسپولیس را حذف می‌کند؟

یکی از پنج ملی پوش تیم پرسپولیس استرس زیادی بابت خط خوردن احتمالی از تیم ملی دارد.

نوشته ماجرای خط خوردن یک پرسپولیسی از تیم ملی ؛ تصمیم عجیب اسکوچیچ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

یکی از پنج ملی پوش تیم پرسپولیس استرس زیادی بابت خط خوردن احتمالی از تیم ملی دارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : قاعدتاً اسکوچیچ باید سه نفر از ملی پوشان را خط بزند و بقیه را همراه خود به بحرین می برد اما هنوز تکلیف این مسئله به طور دقیق مشخص نشده و احتمالاً در پایان اردوی کیش سرمربی کروات تیم ملی این سه نفر را انتخاب می کند.طبق روال عادی یکی از این سه بازیکن باید دروازه بان باشد که به احتمال فراوان محمدرضا اخباری دروازه بان تراکتور است اما دو نفر دیگر در پست های دفاع و هافبک هستند که یک پرسپولیسی هم در میان آنهاست و به همین خاطر نگران تصمیم نهایی اسکوچیچ است.پرسپولیس با پنج ملی پوش بیشترین سهم را در تیم ملی دارد و حتی اگر یکی از بازیکنان این تیم خط بخورد، بازهم سرخ پوشان با چهار سهمیه بیشتر از بقیه تیم های داخلی و خارجی در تیم ملی سهم دارند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تیم ملی ؛ اسکوچیچ یکی از پنج ملی‌پوش تیم پرسپولیس را حذف می‌کند؟ از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×