روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " صادق محرمی ؛ بازگشت صادق محرمی به روز های اوج در بهترین زمان ممکن از منبع پارس فوتبال. "

صادق محرمی ؛ بازگشت صادق محرمی به روز های اوج در بهترین زمان ممکن

صادق محرمی ، ستاره سال های قبل پرسپولیس پس از مصدومیت پنج ماهه در بهترین زمان ممکن خودش را به مرز آمادگی رساند تا عصای دست اسکوچیچ شود.

نوشته هدیه ویژه الماس پرسپولیسی به دراگان اسکوچیچ در آستانه دیدار های حساس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

صادق محرمی ، ستاره سال های قبل پرسپولیس پس از مصدومیت پنج ماهه در بهترین زمان ممکن خودش را به مرز آمادگی رساند تا عصای دست اسکوچیچ شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : شاید بزرگترین دغدغه سرمربی کروات تیم ملی ایران برای چینش ترکیب، انتخاب مدافع راست بود؛ پُستی که در آخرین اردو و مسابقه تدارکاتی تیم ملی مشخص شد تاحدودی دچار ضعف به نظر می رسد ولی حالا اسکوچیچ با رسیدن بازیکن مدنظرش در این بخش از زمین کمی مشکلاتش برطرف شود.صادق محرمی در اردوی قبلی تیم ملی ایران بخاطر آسیب دیدگی حضور نداشت، اما پس از مصدومیت طولانی مدت و بازی در آخرین مسابقه فصل لیگ یک کرواسی، در شرایط ایده آلی به تیم ملی اضافه شده است.مدافع سابق پرسپولیس که احتمالا یکی از مهره های ثابت تیم ملی در رقابت های مقدماتی جام جهانی هم باشد، چهار ماه و نیم دور از میادین بود و پس از یک آسیب دیدگی طولانی مدت، هفته قبل در دیدار دینامو زاگرب مقابل سیبنیک ۷۰ دقیقه به میدان رفت تا نشان دهد شرایط بازی را هم به دست آورده است.محرمی در حال حاضر فقط دانیال اسماعیلی فر را به عنوان رقیب خود در اردوی تیم ملی دارد، اما به دنبال نمایش آمادگی دوباره و بازپس گیری جایگاهش در ترکیب ایران هم هست تا بتواند در صعود شاگردان اسکوچیچ از مرحله انتخابی جام جهانی نقش داشته باشد.البته صادق محرمی بهتر از هر کسی می داند که باید در اردوی تیم ملی و مسابقات مقدماتی جام جهانی وظیفه سنگین تری نسبت به بقیه دارد و باید خودی نشان دهد چراکه بیشترین انتقاد نسبت به تیم ملی بخاطر عدم دعوت از نفراتی همچون وریا غفوری و رامین رضاییان بود، اما لژیونر ایرانی دینامو زاگرب می تواند از این فرصت بهره ببرد و ثابت کند بی دلیل به لیست تیم ملی نرسیده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " صادق محرمی ؛ بازگشت صادق محرمی به روز های اوج در بهترین زمان ممکن از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×