روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی عبدی ؛ بازگشت مهدی عبدی به روز های اوج با لباس پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

مهدی عبدی ؛ بازگشت مهدی عبدی به روز های اوج با لباس پرسپولیس

مهدی عبدی پس از افتی که در میانه های این فصل داشت در دو دیدار اخیر پرسپولیس درخشش خوبی داشت و توانست به روز های اوج خودش برگردد.

نوشته بازگشت ستاره پرسپولیس به روز های اوج ؛ راهکار یحیی گل محمدی جواب داد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی عبدی پس از افتی که در میانه های این فصل داشت در دو دیدار اخیر پرسپولیس درخشش خوبی داشت و توانست به روز های اوج خودش برگردد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهدی عبدی پس از هفته ها نیمکت نشینی با ۲ گل در جام حذفی و یک گل حساس در لیگ برتر نشان داد می تواند به روزهای اوج برسد.او در حالی در فولادشهر گل مهمی را برای پرسپولیس به ثمر رساند که این گل سومین گل این مهاجم در این فصل و ششمین گل شماره ۱۶ سرخ ها در تاریخ لیگ برتر محسوب می شود.آخرین گل مهدی عبدی در هفته یازدهم در برابر فولاد به ثمر رسید، با این تفاسیر عبدی پس از ۱۲۵ روز برای پرسپولیس گلزنی کرد و موفق شد جواب خوبی به اعتماد کادر فنی تیمش بدهد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی عبدی ؛ بازگشت مهدی عبدی به روز های اوج با لباس پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×