روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • مغانلو ؛ باشگاه پرسپولیس امیدوار به نگاه داشتن مغانلو ؛ آخرین خبر درباره لژیونر محبوب

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مغانلو ؛ باشگاه پرسپولیس امیدوار به نگاه داشتن مغانلو ؛ آخرین خبر درباره لژیونر محبوب از منبع پارس فوتبال. "

مغانلو ؛ باشگاه پرسپولیس امیدوار به نگاه داشتن مغانلو ؛ آخرین خبر درباره لژیونر محبوب

باشگاه پرسپولیس امیدوار است تا با توافق با باشگاه سانتاکلار، قرارداد شهریار مغانلو را به مدت دو فصل دیگر تمدید کند.

نوشته این ستاره را پرسپولیسی بدانیم ؟ آخرین خبر درباره لژیونر محبوب اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه پرسپولیس امیدوار است تا با توافق با باشگاه سانتاکلار، قرارداد شهریار مغانلو را به مدت دو فصل دیگر تمدید کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بعد از درخشش شهریار مغانلو در ترکیب پرسپولیس در چند دیدار گذشته مدیران پرسپولیس به دنبال آن هستند تا با مذاکره با باشگاه سانتاکلار رضایت این باشگاه پرتغالی را برای حضور دو ساله شهریار مغانلو در جمع سرخپوشان بگیرند.خبر های منشتر شده در چند روز اخیر حاکی از آن است که باشگاه پرتغالی که شهریار مغانلو تحت قرارداد آنها قرار دارد، مخالفتی با صدور رضایت نامه مهاجم خود ندارد و در صورت پرداخت مبلغ تعیین شده این باشگاه توسط مدیران پرسپولیس، رضایت نامه مغانلو را برای حضور دو سال در جمع سرخپوشان صادر خواهند کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مغانلو ؛ باشگاه پرسپولیس امیدوار به نگاه داشتن مغانلو ؛ آخرین خبر درباره لژیونر محبوب از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×