روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ درخواست ۲۰۰ میلیاردی پرسپولیس از کارگزار برای فصل آینده لیگ برتر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ درخواست ۲۰۰ میلیاردی پرسپولیس از کارگزار برای فصل آینده لیگ برتر از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ درخواست ۲۰۰ میلیاردی پرسپولیس از کارگزار برای فصل آینده لیگ برتر

باشگاه پرسپولیس از کارگزار این باشگاه برای فصل آینده لیگ برتر رقم ۲۰۰ میلیارد را درخواست کرده است که با توجه به ظرفیت درآمدزایی پرسپولیس ، معقول به نظر می رسد.

نوشته درخواست جدید پرسپولیس از کارگزار ؛ رقم رویایی اسپانسر برای فصل آینده ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه پرسپولیس از کارگزار این باشگاه برای فصل آینده لیگ برتر رقم ۲۰۰ میلیارد را درخواست کرده است که با توجه به ظرفیت درآمدزایی پرسپولیس ، معقول به نظر می رسد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : باشگاه به دنبال قراردادی ۲۰۰ میلیاردی با اسپانسر جدید است تا بتواند با این رقم نیازهای مالی خودش را برطرف کند. قرارداد پرسپولیس با کارگزار کنونی اش ۱۱۰ میلیارد است و سرخ ها معتقدند با این رقم مشکلات مالی آنها کاملا رفع نمی شودالبته با توجه به اینکه کارگزار نسبت به تعهداتش به موقع و خوب عمل کرده شاید بر سر افزایش رقم قرارداد، مذاکرات تازه ای با همین اسپانسر صورت پذیرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ درخواست ۲۰۰ میلیاردی پرسپولیس از کارگزار برای فصل آینده لیگ برتر از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×