روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • برانکو ایوانکوویچ ؛ پرسپولیس به دنبال پرداخت مالیات ۱۱ میلیاردی برانکو ایوانکوویچ

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برانکو ایوانکوویچ ؛ پرسپولیس به دنبال پرداخت مالیات ۱۱ میلیاردی برانکو ایوانکوویچ از منبع پارس فوتبال. "

برانکو ایوانکوویچ ؛ پرسپولیس به دنبال پرداخت مالیات ۱۱ میلیاردی برانکو ایوانکوویچ

باشگاه پرسپولیس برای تسویه حساب مالیاتی سرمربی سابق خود باید حدود ۱۱ میلیارد تومان هزینه کند.

نوشته مالیات ۱۱ میلیاردی برانکو ؛ پرسپولیس مشکل ایوانکوویچ را حل می کند؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه پرسپولیس برای تسویه حساب مالیاتی سرمربی سابق خود باید حدود ۱۱ میلیارد تومان هزینه کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پس از تسویه حساب باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش، این مربی کروات از پرسپولیس خواست که با توجه به مفاد قرارداد، مالیات دستمزد او توسط باشگاه پرداخت شود و برگه تسویه حساب به دستش برسد. از این رو مدیران پرسپولیس در آخرین مذاکرات خود با سرمربی کروات، به او قول دادند که به زودی مشکل مالیاتی او را حال کنند اما میزان بدهی مالیاتی برانکو چقدر است؟بر اساس اطلاعاتی که منابعی در باشگاه پرسپولیس در اختیار ایسنا قرار دادند، در آبان ماه سال ١٣٩٩، اداره مالیات بدهی حدود ٣ میلیارد تومانی را که مربوط به دستمزد برانکو بود به باشگاه پرسپولیس اعلام می کند، نکته جالب اینجاست که به خاطر پرداخت نشدن بدهی مالیاتی طی حدود چهار سال حضور برانکو در پرسپولیس، به اصل بدهی حدود ٣ میلیارد و ۵٠٠ میلیون هم جریمه اضافه شده بود؛ یعنی تا پیش از اینکه برانکو یک میلیون و ١۵٠ هزار یوروی پایانی قراردادش را – که در اواسط سال ٩٩ پرداخت شد- گ بگیرد، حدود ۶ میلیارد و ۵٠٠ میلیون تومان بدهی مالیاتی داشت.از قرار معلوم طی چهار سال حضور این مربی کروات در ایران، هر زمانی که نیاز به خروج از کشور داشت، پرسپولیسی ها مبلغ اندکی را به عنوان علی الحساب پرداخت می کردند تا مشکلی برای خروج برانکو ایجاد نشود اما هیچگاه مالیات قرارداد او – که پرداخت آن بر عهده باشگاه بود – تسویه نشده است.این ۶ میلیارد و ۵٠٠ میلیون تومان صرفا مربوط به دریافتی های برانکو تا پایان سال ١٣٩٨ است و بابت دریافت یک میلیون و ١۵٠ هزار یورویی که در سال ١٣٩٩ دریافت کرده باید مجدداً مالیات پرداخت شود.بر اساس قوانین مالیاتی به پرداختی آخر پرسپولیس به برانکو، حدود ١٧٢ هزار و ۵٠٠ یورو با نرخ رسمی بانک مرکزی در سال ٩٩ مالیات تعلق می گیرد. این یعنی پرسپولیسی ها برای این مبلغ هم حدود ۴ میلیارد و ۵٠٠ میلیون تومان باید مالیات بدهند.البته باشگاه پرسپولیس امید زیادی دارد که بخشی از جرایم دیرکرد مالیات برانکو از سوی اداره مالیات بخشیده شود که در غیر این صورت سرخ ها باید برای تسویه حساب مالیاتی برانکو حدود ۱۱ میلیارد تومان پرداخت کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برانکو ایوانکوویچ ؛ پرسپولیس به دنبال پرداخت مالیات ۱۱ میلیاردی برانکو ایوانکوویچ از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×