روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرداخت ۵۰ درصد از پاداش های بازیکنان پرسپولیس با پول جمع آوری شده از کمک هواداران

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرداخت ۵۰ درصد از پاداش های بازیکنان پرسپولیس با پول جمع آوری شده از کمک هواداران از منبع پارس فوتبال. "

پرداخت ۵۰ درصد از پاداش های بازیکنان پرسپولیس با پول جمع آوری شده از کمک هواداران

باشگاه پرسپولیس با پولی که کمک هواداران خود جمع آوری کرد، توانست 50 درصد از پاداش قرارداد بازیکنان خود را پرداخت کند و انگیزه آنان را برای ادامه فصل بالا ببرد.

نوشته هواداران پرسپولیس بازیکنان را برای قهرمانی شارژ کردند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه پرسپولیس با پولی که کمک هواداران خود جمع آوری کرد، توانست ۵۰ درصد از پاداش قرارداد بازیکنان خود را پرداخت کند و انگیزه آنان را برای ادامه فصل بالا ببرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : باشگاه پرسپولیس نیمی از پاداش های بازیکنان پرسپولیس در این فصل را پرداخت کرد.این اتفاق روز گذشته رخ داد و سرخپوشان پایتخت موفق شدند ۵۰% از پاداش پیروزی های تیم پرسپولیس را به بازیکنان این تیم پرداخت کنند. پرسپولیس این فصل ۲۰ پیروزی در رقابت های مختلف به دست آورده و رقم پاداش بازیکنان این تیم نیز حدود ۴ میلیارد تومان است.قرمزها به عبارتی موفق شدند رقمی نزدیک به ۲ میلیارد تومان را به بازیکنان این تیم پرداخت کنند. این پاداش احتمالا تا پایان فصل به ۵ میلیارد تومان نیز خواهد رسید و باشگاه پرسپولیس ملزم به پرداخت این رقم تا پیش از آغاز فصل جدید است.نکته جالب این که در روزهای اخیر هواداران تیم پرسپولیس بیش از دو میلیارد تومان را به باشگاه کمک مستقیم کردند که حالا از سوی مدیران این باشگاه برای پرداخت پاداش بازیکنان صرف شد. باشگاه پرسپولیس امیدوار است که تا پایان فصل رقم کمک هواداری بیش از این نیز بشود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرداخت ۵۰ درصد از پاداش های بازیکنان پرسپولیس با پول جمع آوری شده از کمک هواداران از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×