روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • یحیی گل محمدی مذاکره با بازیکنان را برای پرسپولیس آغاز کرد ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یحیی گل محمدی مذاکره با بازیکنان را برای پرسپولیس آغاز کرد ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

یحیی گل محمدی مذاکره با بازیکنان را برای پرسپولیس آغاز کرد ؛ پارس فوتبال

در حالی که اولویت پرسپولیس تمدید قرارداد با ستاره های خود است، یحیی گل محمدی برای پوشش نقاط ضعف تیمش در برخی پست ها از هم اکنون مذاکره با برخی بازیکنان را آغاز کرده است.

نوشته یحیی گل محمدی نقل و انتقالات پرسپولیس را کلید زد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حالی که اولویت پرسپولیس تمدید قرارداد با ستاره های خود است، یحیی گل محمدی برای پوشش نقاط ضعف تیمش در برخی پست ها از هم اکنون مذاکره با برخی بازیکنان را آغاز کرده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به نظر می رسد اقدامات یحیی گل محمدی برای نقل و انتقالات آغاز شده است.هرچند در توافقی که بین یحیی گل محمدی با جعفر سمیعی و دیگر عوامل باشگاه صورت گرفته قرار شد تمدید قرارداد با بازیکنانی که قراردادشان به پایان می رسد در اولویت قرار گرفته و در ادامه راه گل محمدی و باشگاه به دنبال جذب بازیکن از باشگاه های دیگر باشند تا تمرکز تیم از بین نرود اما خبرهای دریافتی حکایت از آن دارد با توجه به نیاز مبرم پرسپولیس در برخی پست ها، گل محمدی شخصا وارد عمل شده و همانند فصل گذشته، با برخی گزینه های خود وارد مذاکره شده تا زمینه حضور آن ها را در پرسپولیس فصل آینده فراهم کند.اتفاقی که در ابتدای فصل جاری هم رخ داد و گل محمدی به عنوان سرمربی با اختیار تام، تمام مذاکرات اصلی با بازیکنان را انجام می داد و بازیکنان تنها برای ثبت قرارداد و دریافت پیش پرداخت خود راهی باشگاه می شدند.بر اساس همین اختیارات، گل محمدی با برخی بازیکنان وارد مذاکره شده تا در پست هایی که با کمبود بازیکن روبرو بوده و یا قرار است با جدایی برخی بازیکنان روبرو شود، بازیکن جذب کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یحیی گل محمدی مذاکره با بازیکنان را برای پرسپولیس آغاز کرد ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×