روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اگر به موقع نیائید، با جریمه سنگین مواجه می شوید از منبع پارس فوتبال. "

اگر به موقع نیائید، با جریمه سنگین مواجه می شوید

یحیی گل محمدی خطاب به بازیکنان پرسپولیس اعلام کرده است که اگر پس از پایان زمان استراحت به موقع سر تمرینات حاضر نشوند، با جریمه سنگین مواجه خواهند شد.

نوشته خط و نشان یحیی گل محمدی برای بازیکنان پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

یحیی گل محمدی خطاب به بازیکنان پرسپولیس اعلام کرده است که اگر پس از پایان زمان استراحت به موقع سر تمرینات حاضر نشوند، با جریمه سنگین مواجه خواهند شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سرمربی پرسپولیس به بازیکنانش هشدار داد.طبق هماهنگی های انجام شده کادر فنی پرسپولیس، تمرینات این تیم به مدت ۶ روز تعطیل بوده تا سرخ پوشان با توجه به تمرینات و مسابقات فشرده داخلی و خارجی به استراحت پرداخته و از نطر بدنی و روحی ریکاوری شوند.جالب این که یحیی گل محمدی از طریق دستیارانش به تمام شاگردانش تاکید کرده پس از پایان استراحت ۶ روزه باید در تمرین حاضر شده و خود را به کادر فنی تیم معرفی کنند. گل محمدی تاکید کرد غیبت هر بازیکن در جلسه اول تمرین با جریمه سنگین مالی مواجه خواهد شد.البته این اولتیماتوم شامل بازیکنان ملی پوش پرسپولیس نخواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اگر به موقع نیائید، با جریمه سنگین مواجه می شوید از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×