روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " به زودی، تمدید قرارداد مهدی شیری و امید عالیشاه با باشگاه پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

به زودی، تمدید قرارداد مهدی شیری و امید عالیشاه با باشگاه پرسپولیس

در حالی که سیامک نعمتی و مهدی عبدی چندی پیش قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید کردند، از باشگاه سرخ پایتخت خبر می رسد که مهدی شیری و امید عالیشاه نیز به زودی قراردادشان را تمدید خواهند کرد.

نوشته دو ستاره دیگر پرسپولیس آماده تمدید قرارداد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حالی که سیامک نعمتی و مهدی عبدی چندی پیش قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید کردند، از باشگاه سرخ پایتخت خبر می رسد که مهدی شیری و امید عالیشاه نیز به زودی قراردادشان را تمدید خواهند کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : باشگاه پرسپولیس تلاش خواهد کرد تا پیش از آغاز فصل نقل و انتقالات، تمدید قرارداد با ستاره های خود را نهایی کند.سرخپوشان پایتخت پس از دوره فشرده مسابقات داخلی و آسیایی، حالا باتوجه به آغاز مسابقات ملی در تعطیلات به سر می برند و فرصت استراحت را پیدا کرده اند. اما برخلاف بازیکنان و اعضای کادرفنی، مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاشند تا با حل مشکلات مالی، به استقبال نقل و انتقالات خود بروند.یکی از اهداف باشگاه پرسپولیس تمدید با بازیکنانی است که در پایان فصل قراردادشان به اتمام خواهد رسید؛ احمد نوراللهی، محمدحسین کنعانی زادگان، امید عالیشاه و مهدی شیری چهار بازیکنی هستند که برای لیگ بیست و یکم قراردادی با پرسپولیس ندارند. نوراللهی و کنعانی که پیشنهاداتی از قطر را در جیب خود می بینند، اکنون در اردوی تیم ملی هستند و به همین خاطر امکان تمدید قرارداد با آن ها نیست اما دو بازیکن دیگر با دعوت دوباره باشگاه پرسپولیس مواجه شده اند.احتمال دارد در روزهای آینده باشگاه پرسپولیس مراحل مذاکره با عالیشاه و شیری را انجام دهد تا این دو در پرسپولیس ماندنی شوند. عالیشاه از لیگ سیزدهم در پرسپولیس حضور دارد و به جز یک دوره کوتاه سربازی، همیشه پیراهن قرمزها را برتن داشته و کاپیتان دوم این تیم محسوب می شود.پیش از این سیامک نعمتی و مهدی عبدی قرارداد خود با پرسپولیس را تمدید کردند و به نظر می رسد برنامه باشگاه پرسپولیس تمدید قرارداد دو ساله با بازیکنان است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " به زودی، تمدید قرارداد مهدی شیری و امید عالیشاه با باشگاه پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×