روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس افتخار ایران در آسیا است ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس افتخار ایران در آسیا است ؛ پارس فوتبال

پژمان جمشیدی پیشکسوت سرخ های پایتخت و بازیگر موفق سینما و تلویزیون ایران باز هم به تمجید از تیم یحیی گل محمدی پرداخت و مدعی شد که پرسپولیس افتخار ایران در آسیا است.

نوشته سنگ تمام هنرپیشه معروف برای پرسپولیس + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پژمان جمشیدی پیشکسوت سرخ های پایتخت و بازیگر موفق سینما و تلویزیون ایران باز هم به تمجید از تیم یحیی گل محمدی پرداخت و مدعی شد که پرسپولیس افتخار ایران در آسیا است.پژمان جمشیدی که این روزها بیشتر در سینما حضور دارد، هنوز با شور و حرارت خاصی از فوتبال و پرسپولیس صحبت می کند.پژمان جمشیدی که با برنامه تلویزیونی ورزش و مردم صحبت می کرد، در مورد مقایسه فوتبال و سینما گفت:من فیلم جهان با من برقص را واقعاً دوست دارم و البته در تمام کارهایی که حضور داشته اند با تمام وجود بازی کردم. در مورد پرسپولیس هم باید بگویم این تیم افتخار ایران در آسیا شد و خوشحالم که چهار سال است که قهرمان می شود. تیم ملی هم با این لژیونرهایی که من دیدم، به امید خدا صعود می کند تا مردم را شاد کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس افتخار ایران در آسیا است ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×