روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ تلاش دوباره باشگاه پرسپولیس برای دریافت پاداش آسیایی از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ تلاش دوباره باشگاه پرسپولیس برای دریافت پاداش آسیایی

باشگاه پرسپولیس بار دیگر برای دریافت پاداش آسیایی خودش از AFC اقدام کرد و امیدوار است بالاخره این پول را دریافت کند.

نوشته پرسپولیس بی خیال نمی شود ؛ AFC به حق خوری از سرخ ها ادامه می دهد ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه پرسپولیس بار دیگر برای دریافت پاداش آسیایی خودش از AFC اقدام کرد و امیدوار است بالاخره این پول را دریافت کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : گذشت بیش از چند ماه از برگزاری دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا و نایب قهرمانی پرسپولیس در جدال با اولسان هنوز پاداش آسیایی سرخ پوشان به حساب آن ها واریز نشده و به واسطه تحریم های بانکی کشورمان باشگاه پرسپولیس موفق به دریافت پاداش ٢ میلیون دلاری خود نشده است.اتفاقی که باعث شده باشگاه پرسپولیس در تمام ماه های گذشته از طرق مختلف رایزنی کرده تا این پاداش را دریافت کند.حالا باشگاه پرسپولیس در تازه ترین اقدام خود و با توجه به مشکلات مالی عدیده ای که دارند، بار دیگر درخواست خود را برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده اند تا شاید موفق شوند با توجه به پیگیری های فراوان پاداش آسیایی خود که حقشان است را دریافت کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ تلاش دوباره باشگاه پرسپولیس برای دریافت پاداش آسیایی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×