روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • اقدام ارزشمند یحیی گل محمدی برای فرزند هوادار فقید پرسپولیس ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اقدام ارزشمند یحیی گل محمدی برای فرزند هوادار فقید پرسپولیس ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اقدام ارزشمند یحیی گل محمدی برای فرزند هوادار فقید پرسپولیس ؛ پارس فوتبال

در حالی که سرمربی پرسپولیس پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا از خانواده هوادار فقید سرخ ها دلجویی کرده بود، امروز یک بار دیگر اقدام ارزشمندی انجام داد و در فضای مجازی یاد فرزند این هوادار فقید را زنده کرد.

نوشته سرمربی پرسپولیس یک بار دیگر اخلاق را زنده کرد + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حالی که سرمربی پرسپولیس پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا از خانواده هوادار فقید سرخ ها دلجویی کرده بود، امروز یک بار دیگر اقدام ارزشمندی انجام داد و در فضای مجازی یاد فرزند این هوادار فقید را زنده کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سرمربی پرسپولیس در صفحه خود از هواداری که در فینال لیگ قهرمانان آسیا جان خود را از دست داده بود، یاد کرد.یحیی گل محمدی با انتشار عکس فرزند این هوادار و دلجویی از او یاد پدرش را زنده کرد و به این هوادار خردسال پرسپولیس هم روحیه داد که در نوع خود کارش جالب بود.یکی از هواداران پرسپولیس بعد از باخت این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا به دلیل استرس شدید متاسفانه جان خود را از دست داد و گل محمدی و مسئولان باشگاه بعد از آن بازی از خانواده او دلجویی کردند. حالا با گذشت چند ماه از فینال آسیا،یحیی گل محمدیفرزند آن هوادار را فراموش نکرده و در صفحه خود از او و پدرش یاد کرد که به هرحال کار ارزشمندی بودو جای تقدیر دارد.متاسفانه بعضی از هواداران تیم های فوتبال در کنترل هیجانات خود موفق عمل نمی کنند و به خاطر فوتبال جان خود را از دست داده و خانواده های زیادی را عزادار می کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اقدام ارزشمند یحیی گل محمدی برای فرزند هوادار فقید پرسپولیس ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×