روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • یحیی گل محمدی ؛ تبریک تولد فرزند هوادار فقید پرسپولیس از سوی یحیی گل محمدی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یحیی گل محمدی ؛ تبریک تولد فرزند هوادار فقید پرسپولیس از سوی یحیی گل محمدی از منبع پارس فوتبال. "

یحیی گل محمدی ؛ تبریک تولد فرزند هوادار فقید پرسپولیس از سوی یحیی گل محمدی

یحیی گل محمدی در یک استوری در اینستاگرام تولد پسر هوادار پرسپولیس که مدتی قبل جان خود را از دست داده بود ، تبریک گفت .

نوشته حرکت ارزشمند یحیی گل محمدی به یاد هوادار فقید پرسپولیس + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

یحیی گل محمدی در یک استوری در اینستاگرام تولد پسر هوادار پرسپولیس که مدتی قبل جان خود را از دست داده بود ، تبریک گفت . خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : یحیی گل محمدی با انتشار عکس فرزند این هوادار و دلجویی از او یاد پدرش را زنده کرد و به این هوادار خردسال پرسپولیس هم روحیه داد که در نوع خود کارش جالب بود.یکی از هواداران پرسپولیس بعد از باخت این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا به دلیل استرس شدید متاسفانه جان خود را از دست داد و گل محمدی و مسئولان باشگاه بعد از آن بازی از خانواده او دلجویی کردند. حالا با گذشت چند ماه از فینال آسیا،یحیی گل محمدی فرزند آن هوادار را فراموش نکرده و در صفحه خود از او و پدرش یاد کرد که به هرحال کار ارزشمندی بود و جای تقدیر دارد.متاسفانه بعضی از هواداران تیم های فوتبال در کنترل هیجانات خود موفق عمل نمی کنند و به خاطر فوتبال جان خود را از دست داده و خانواده های زیادی را عزادار می کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یحیی گل محمدی ؛ تبریک تولد فرزند هوادار فقید پرسپولیس از سوی یحیی گل محمدی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×