روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " گلزنی علی پروین در بازی پرسپولیس و منچستریونایتد در سال ۱۳۵۴ از منبع پارس فوتبال. "

گلزنی علی پروین در بازی پرسپولیس و منچستریونایتد در سال ۱۳۵۴

در یک بازی دوستانه در سال 1354 پرسپولیس در ورزشگاه امجدیه (شیرودی) از منچستریونایتد پذیرایی کرد و با تک گل علی پروین مقابل این تیم به تساوی 1-1 رسید.

نوشته روزی که علی پروین برای پرسپولیس دروازه منچستریونایتد را باز کرد + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در یک بازی دوستانه در سال ۱۳۵۴ پرسپولیس در ورزشگاه امجدیه (شیرودی) از منچستریونایتد پذیرایی کرد و با تک گل علی پروین مقابل این تیم به تساوی ۱-۱ رسید. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم پرسپولیس در سال ۱۳۵۴ توانست منچستریونایتد را متوقف کند.تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۵۴ قهرمان لیگ تخت جمشید شد و خرداد ماه همان سال یک بازی دوستانه با تیم بزرگ منچستریونایتد در ورزشگاه امجدیه (شهید شیرودی) برگزار کرد. هدایت پرسپولیس در اختیار آلن راجرز سرمربی نامدار انگلیسی بود.این دو عکس مربوط به بازی دوستانه پرسپولیس مقابل منچستریونایتد است که با درخشش علی پروین به تساوی یک بر یک رسید و تک گل پرسپولیس را هم پروین از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " گلزنی علی پروین در بازی پرسپولیس و منچستریونایتد در سال ۱۳۵۴ از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×