روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استراتژی یحیی برای پرسپولیس تغییر کرد ؛ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

استراتژی یحیی برای پرسپولیس تغییر کرد ؛ خبرگزاری پارس فوتبال

قرار بود پرسپولیس در تعطیلی مجدد لیگ برتر به اردو برود، اما ظاهرا تصمیم یحیی گل محمدی در این زمینه تغییر کرده است.

نوشته استراتژی یحیی برای پرسپولیس تغییر کرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

قرار بود پرسپولیس در تعطیلی مجدد لیگ برتر به اردو برود، اما ظاهرا تصمیم یحیی گل محمدی در این زمینه تغییر کرده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، آن طور که از شواهد و قرائن برمی آید تمرینات پرسپولیس پس از ۶ روز تعطیلی در تهران دنبال خواهد شد.لیگ برتر فوتبال کشورمان بعد از برگزاری هفته بیست و سوم برای برپایی اردوی تیم ملی جهت حضور در رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ تعطیل شده و سرمربیان باشگاهی نیز چند روزی به بازیکنان خود استراحت دادند. یحیی گل محمدی نیز تصمیم گرفت به شاگردانش استراحت موقت بدهد.پرسپولیسی ها پس از پیروزی حساس و نفسگیر ۲ بر یک مقابل ذوب آهن اصفهان با نظر کادر فنی به مدت ۶ روز تعطیل شدند.در این میان شنیده شد که احتمال دارد پرسپولیسی ها چند روزی در تهران یا یکی از شهرستان های خوش آب و هوا به اردو بروند اما ظاهرا یحیی گل محمدی مخالف این اردو است.دلیل اصلی و مهم سرمربی پرسپولیس برای مخالفت با اردوی این تیم غیبت بازیکنان ملی پوش است.در حال حاضر محمد حسین کنعانی زادگان، کمال کامیابی نیا، وحید امیری، مهدی ترابی و احمد نورالهی ۵ بازیکن کلیدی پرسپولیس در اردوی تیم ملی به سرمی برند.این تعداد تقریبا نیمی از اسکلت تیم اصلی یحیی گل محمدی را تشکیل می دهد و به نظر می رسد برگزاری اردو در غیاب این مهره های کلیدی منطقی نباشد.یحیی گل محمدی یا هر مربی دیگری دوست دارد اردوی تیمش را با حضور حداکثر بازیکنان تشکیل دهد. باید به سرمربی پرسپولیس حق داد در چنین شرایطی مخالف برگزاری اردو آن هم در غیاب ملی پوشان خود باشد.دلیل دوم بحث کُروناست. گویا به پرسپولیسی ها پیشنهاد شده است برای برپایی اردویی چند روزه به یکی از شهرستان های خوش آب و هوا بروند اما این اتفاق می تواند شاگردان یحیی گل محمدی را در معرض کُرونا قرار دهد.گرچه ملی پوشان پرسپولیس و برخی نفرات دیگر از جمله سیامک نعمتی و میلاد سرلک واکسن زده اند ولی سایر بازیکنان در خطر ابتلا به کووید ۱۹ قرار دارند و به همین خاطر یحیی گل محمدی مخالف برپایی اردو در شهرهای دیگر است.بدیهی است حضور پرسپولیس در هر شهرستانی می تواند هواداران پرشمار این تیم را سر تمرینات، هتل محل اقامت و… بکشاند و برهمین اساس گل محمدی تصمیم گرفته است تیمش را در همین تهران و ورزشگاه شهید کاظمی مهیای ادامه رقابت های لیگ برتر پس از بازگشت تیم ملی از بحرین کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استراتژی یحیی برای پرسپولیس تغییر کرد ؛ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×