روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • امید عالیشاه ؛ به زودی قرارداد امید عالیشاه و مهدی شیری با پرسپولیس تمدید می شود

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " امید عالیشاه ؛ به زودی قرارداد امید عالیشاه و مهدی شیری با پرسپولیس تمدید می شود از منبع پارس فوتبال. "

امید عالیشاه ؛ به زودی قرارداد امید عالیشاه و مهدی شیری با پرسپولیس تمدید می شود

با توجه به این که قرارداد چند بازیکن پرسپولیس در پایان این فصل تمام می شود ، مدیران ، مذاکرات برای تمدید قرارداد این بازیکنان را شروع کرده اند و در همین راستا قرارداد مهدی شیری و امید عالیشاه هم به زودی تمدید خواهد شد.

نوشته بمب های نقل و انتقالات پرسپولیس در آستانه انفجار ؛ خبرهای خوش برای هواداران سرخ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

با توجه به این که قرارداد چند بازیکن پرسپولیس در پایان این فصل تمام می شود ، مدیران ، مذاکرات برای تمدید قرارداد این بازیکنان را شروع کرده اند و در همین راستا قرارداد مهدی شیری و امید عالیشاه هم به زودی تمدید خواهد شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سرخپوشان پایتخت پس از دوره فشرده مسابقات داخلی و آسیایی، حالا باتوجه به آغاز مسابقات ملی در تعطیلات به سر می برند و فرصت استراحت را پیدا کرده اند. اما برخلاف بازیکنان و اعضای کادرفنی، مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاشند تا با حل مشکلات مالی، به استقبال نقل و انتقالات خود بروند.یکی از اهداف باشگاه پرسپولیس تمدید با بازیکنانی است که در پایان فصل قراردادشان به اتمام خواهد رسید؛ احمد نوراللهی، وحید امیری، محمدحسین کنعانی زادگان، امید عالیشاه و مهدی شیری پنج بازیکنی هستند که برای لیگ بیست و یکم قراردادی با پرسپولیس ندارند. نوراللهی و کنعانی که پیشنهاداتی از قطر را در جیب خود می بینند، اکنون در اردوی تیم ملی هستند و به همین خاطر امکان تمدید قرارداد با آن ها نیست اما دو بازیکن دیگر با دعوت دوباره باشگاه پرسپولیس مواجه شده اند.احتمال دارد در روزهای آینده باشگاه پرسپولیس مراحل مذاکره با امید عالیشاه و شیری را انجام دهد تا این دو در پرسپولیس ماندنی شوند. عالیشاه از لیگ سیزدهم در پرسپولیس حضور دارد و به جز یک دوره کوتاه سربازی، همیشه پیراهن قرمزها را برتن داشته و کاپیتان دوم این تیم محسوب می شود.پیش از این سیامک نعمتی و مهدی عبدی قرارداد خود با پرسپولیس را تمدید کردند و به نظر می رسد برنامه باشگاه پرسپولیس تمدید قرارداد دو ساله با بازیکنان است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " امید عالیشاه ؛ به زودی قرارداد امید عالیشاه و مهدی شیری با پرسپولیس تمدید می شود از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×