روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • قایدی ؛ اسکوچیچ جای مهدی قایدی در تیم ملی را به این پرسپولیسی می دهد ؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " قایدی ؛ اسکوچیچ جای مهدی قایدی در تیم ملی را به این پرسپولیسی می دهد ؟ از منبع پارس فوتبال. "

قایدی ؛ اسکوچیچ جای مهدی قایدی در تیم ملی را به این پرسپولیسی می دهد ؟

مهدی ترابی و مهدی قایدی دو بازیکن تاثیرگذار استقلال و پرسپولیس هستند که در اردوی تیم ملی حضور دارند اما از این دو نفر فقط یکی از آن ها درون زمین قرار می گیرد.

نوشته اسکوچیچ جای مهدی قایدی در تیم ملی را به این پرسپولیسی می دهد ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی ترابی و مهدی قایدی دو بازیکن تاثیرگذار استقلال و پرسپولیس هستند که در اردوی تیم ملی حضور دارند اما از این دو نفر فقط یکی از آن ها درون زمین قرار می گیرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : رقابت برای پوشیدن لباس تیم ملی در بازی های انتخابی جام جهانی آغاز شده و در برخی پست ها از حالا می شود تشخیص داد چه بازیکنی به میدان می رود اما در پست هافبک چپ انتخاب برای اسکوچیچ سخت خواهد بود. درخشش مهدی ترابی و مهدی قایدی در پرسپولیس و استقلال باعث شد اسکوچیچ هر دو بازیکن را به تیم ملی دعوت کند اما هر دو آنها بهترین بازی خود را در پست هافبک چپ ارائه می دهند.در پرسپولیس احسان پهلوان به اجبار در پست هافبک راست بازی می کند تا ترابی در پست مورد علاقه اش بازی کند و در استقلال هم مهدی قایدی وقتی به کناره ها می رود ویرانگر می شود. بازی هر دو بازیکن در یک پست کار اسکوچیچ را برای انتخاب سخت می کند.از طرفی خط حمله ایران گزینه های مطرحی دارد و قایدی که مهاجم بودن را هم تجربه کرده شانس زیادی برای بازی در پست مهاجم سایه را ندارد تا رقابت ترابی و قایدی برای بازی در پست هافبک چپ جدی تر شود. برای بازی در این پست اسکوچیچ بازیکنانی مثل جهانبخش، امیری، قدوس و سلمانی را هم در اختیار دارد.بنابراین یکی از مهمترین انتخاب های سرمربی تیم ملی بازیکن مورد نظر در پست هافبک یا وینگر چپ خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " قایدی ؛ اسکوچیچ جای مهدی قایدی در تیم ملی را به این پرسپولیسی می دهد ؟ از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×