روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس یا سپاهان یک رکورد ادوار لیگ را از بین خواهد برد ؛ خبری تلخ برای پرسپولیس و سپاهان

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس یا سپاهان یک رکورد ادوار لیگ را از بین خواهد برد ؛ خبری تلخ برای پرسپولیس و سپاهان از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس یا سپاهان یک رکورد ادوار لیگ را از بین خواهد برد ؛ خبری تلخ برای پرسپولیس و سپاهان

یکی از دو تیم پرسپولیس یا سپاهان یک رکورد ادوار لیگ را از بین خواهد برد.

نوشته خبری تلخ برای پرسپولیس و سپاهان اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

یکی از دو تیم پرسپولیس یا سپاهان یک رکورد ادوار لیگ را از بین خواهد برد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سپاهان و پرسپولیس با کسب ۴۸ امتیاز از ۲۳ بازی رقابت بسیار جذابی برای تصاحب عنوان قهرمانی دارند و قطعاً یکی از این دو تیم در هفته پایانی جام قهرمانی را از دست خواهد داد.این برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر است که تیمی پس از هفته بیست و سوم ۴۸ امتیاز یا بیشتر کسب می کند و دستش از جام قهرمانی کوتاه می ماند.پیش از این پرسپولیس در لیگ های هفدهم، نوزدهم و شانزدهم در پایان هفته بیست و سوم بیش از ۵۰ امتیاز کسب کرده و عنوان قهرمانی را از آن خود کرده بود.البته همین سپاهان و پرسپولیس سابقه کسب ۴۸ امتیاز از ۲۳ بازی و کسب عنوان قهرمانی را هم داشته اند. سپاهان در لیگ نهم از ۲۳ بازی خود ۴۸ امتیاز کسب کرد و در نهایت قهرمان شد و پرسپولیس در لیگ هجدهم با کسب ۴۸ امتیاز از ۲۳ بازی در نهایت قهرمان شد.حالا برای اولین بار این دو تیم از ۲۳ بازی خود همین امتیاز را کسب کرده اند اما یکی از آنها قهرمان نخواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس یا سپاهان یک رکورد ادوار لیگ را از بین خواهد برد ؛ خبری تلخ برای پرسپولیس و سپاهان از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×