روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس گوی و میدان را ربود ؛ فاصله زیاد استقلال و پرسپولیس در آسیا و جهان

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس گوی و میدان را ربود ؛ فاصله زیاد استقلال و پرسپولیس در آسیا و جهان از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس گوی و میدان را ربود ؛ فاصله زیاد استقلال و پرسپولیس در آسیا و جهان

در رنکینگ تازه فوتبال دیتابیس، پرسپولیس سرانجام به رتبه سوم در قاره آسیا رسید.

نوشته پرسپولیس گوی و میدان را ربود ؛ فاصله زیاد استقلال و پرسپولیس در آسیا و جهان اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در رنکینگ تازه فوتبال دیتابیس، پرسپولیس سرانجام به رتبه سوم در قاره آسیا رسید. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سرخپوشانپرسپولیس پس از نتایج درخشان در یک ماه اخیر، با عبور از چونبوک موتورز کره جنوبی، به رتبه سوم آسیا رسیدند و حالا تنها الهلال و کاوازاکی فرونتاله را بالاتر از خود می بینند که البته اختلاف زیادی بین این سه تیم وجود دارد و شاید به یک سال درخشش دیگر برای صدرنشینی در آسیا نیاز باشد.پرسپولیس در رنکینگ جهانی همچنان جایگاه ۹۸ را در اختیار دارد و تنها نماینده ایران در بین ۱۰۰ تیم برتر فوتبال جهان از نظر فوتبال دیتابیس محسوب می شود. این بهترین رتبه سرخپوشان پایتخت به حساب می ‍آید.استقلال دیگر تیم ایران، جایگاه سیزدهمی خود در قاره آسیا را حفظ کرده است. اگر آبی پوشان در ادامه مسابقات لیگ برتر و آسیا نتایج خوبی کسب کنند، احتمالا به جمع ۱۰ تیم برتر اضافه خواهند شد. تیم مجیدی در رنکینگ جهانی رتبه ۲۳۳ را در اختیار دارد.سپاهان که روزگاری به رتبه ۶۸ جهانی هم رسیده بود، این روزها وضعیت خوبی ندارد و باوجود صعود چند رده ای، همچنان در تلاش برای ورود به جمع ۱۵ تیم برتر آسیاست. سپاهان در رنکینگ جهانی نیز جایگاه ۲۹۱ را تصاحب کرده است.تیم فوتبال تراکتور که در جایگاه چهارم ایران قرار دارد، با درخشش در لیگ قهرمانان به رتبه ۳۴ آسیایی صعود کرد اما در رنکینگ جهانی وضعیتش چندان مطلوب نیست و ۴۵۸اُم است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس گوی و میدان را ربود ؛ فاصله زیاد استقلال و پرسپولیس در آسیا و جهان از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×