روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • کامیابی نیا ؛ بازگشت کامیابی نیا و سیدجلال حسینی به صفحه رسمی باشگاه

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کامیابی نیا ؛ بازگشت کامیابی نیا و سیدجلال حسینی به صفحه رسمی باشگاه از منبع پارس فوتبال. "

کامیابی نیا ؛ بازگشت کامیابی نیا و سیدجلال حسینی به صفحه رسمی باشگاه

دو بازیکن پرسپولیس که پیش از این به دلیل اختلافاتی که شکل گرفته بود، اقدام به آنفالوی صفحه رسمی باشگاه در اینستاگرام کرده بودند، بار دیگر آن را فالو کردند.

نوشته اقدام عجیب کامیابی نیا و سیدجلال حسینی پس از آنفالو صفحه پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دو بازیکن پرسپولیس که پیش از این به دلیل اختلافاتی که شکل گرفته بود، اقدام به آنفالوی صفحه رسمی باشگاه در اینستاگرام کرده بودند، بار دیگر آن را فالو کردند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس و عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و پاداش ها باعث شده بود تا بازیکنان نسبت به این اتفاق موضع بگیرند و در اولین اقدام صفحه رسمی باشگاه را آنفالو کنند. کمال کامیابی نیا و سیدجلال حسینی اکنون بار دیگر صفحه رسمی باشگاه را فالو کرده اند تا نشان دهند اختلاف شکل گرفته پایان یافته و مشکلی از این بابت ندارند.باشگاه پرسپولیس و ابراهیم شکوری در اواخر هفته گذشته مدعی شده بود تامین مالی برای پرداخت بخشی از پاداش های این تیم در فصل جاری صورت گرفته است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کامیابی نیا ؛ بازگشت کامیابی نیا و سیدجلال حسینی به صفحه رسمی باشگاه از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×