روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی قرارداد سید جلال حسینی در پرسپولیس ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی قرارداد سید جلال حسینی در پرسپولیس ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی قرارداد سید جلال حسینی در پرسپولیس ؛ پارس فوتبال

سید جلال حسینی که در 39 سالگی یکی از بهترین بازیکنان این فصل پرسپولیس بوده است، یکی از پایین ترین قراردادهای بازیکنان را دارد که برای فصل جدید قرارداد او 15 تا 20 درصد افزایش خواهد یافت و به حدود 2 میلیارد و 200 میلیون تومان خواهد رسید.

نوشته افشای جزئیات قرارداد جدید کاپیتان پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سید جلال حسینی که در ۳۹ سالگی یکی از بهترین بازیکنان این فصل پرسپولیس بوده است، یکی از پایین ترین قراردادهای بازیکنان را دارد که برای فصل جدید قرارداد او ۱۵ تا ۲۰ درصد افزایش خواهد یافت و به حدود ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان خواهد رسید. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در حالی که برخی بازیکنان پرسپولیس برای تمدید قرارداد مبالغ بالایی را طلب کرده اند، به نظر می رسد سیدجلال حسینی با قراردادی به مراتب پایین تر در پرسپولیس خواهد ماند.در حالی که تعدادی از بازیکنان پرسپولیس با توجه به پیشنهادهای خوبی که از باشگاه های حوزه خلیج فارس دارند، برای تمدید قرارداد رقم های بالایی را به باشگاه اعلام کرده اند اما به نظر می رسد این موضوع شامل سیدجلال حسینی نمی شود.کاپیتان پرسپولیس از آن جایی که هنوز یک فصل دیگر با سرخ ها قرارداد دارد، طبق روال بین ۱۵ تا ۲۰ درصد به قراردادش اضافه خواهد شد و با توجه به این که قرارداد کاپیتان در این فصل ۱.۸ میلیارد تومان است، با افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی قراردادش، در بهترین حالت با رقمی حدود دو میلیارد و دویست میلیون تومان فصل آینده را نیز در پرسپولیس توپ خواهد زد. رقمی که بسیار کمتر از بسیاری از بازیکنان تیم های دیگر و حتی برخی بازیکنان سرخپوش است.کافی است رقم قرارداد کاپیتان پرسپولیس را با کاپیتان های دیگر تیم های بالانشین لیگ مقایسه کنیم تا متوجه اختلاف فراوان مبالغ شویم. اگرچه برای این موضوع بحث سن و سال مطرح می شود اما کافی است به این سوال جواب دهیم؛ کاپیتان کدام ۵ تیم بالای جدول به اندازه سیدجلال حسینی برای پرسپولیس مثمر ثمر بوده است؟

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی قرارداد سید جلال حسینی در پرسپولیس ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×