روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس شانس اول قهرمانی است از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس شانس اول قهرمانی است

مهرداد بایرامی مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد و شاگرد مهدی رحمتی پیشکسوت استقلال معتقد است که پرسپولیس در این فصل نیز شانس اول قهرمانی لیگ برتر است.

نوشته شاگرد مربی استقلالی هم پرسولیس را قهرمان لیگ برتر می داند ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهرداد بایرامی مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد و شاگرد مهدی رحمتی پیشکسوت استقلال معتقد است که پرسپولیس در این فصل نیز شانس اول قهرمانی لیگ برتر است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهرداد بایرامی مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد و شاگرد مهدی رحمتی پیشکسوت استقلال معتقد است که پرسپولیس در این فصل نیز شانس اول قهرمانی لیگ برتر است.مهرداد بایرامی درباره وضعیت فعلی پدیده در تعطیلی مسابقات لیگ برتر گفت:ما فعلاً در حال استراحت هستیم و قرار است از روز دوشنبه تمرینات آغاز شود. متأسفانه تعطیلی قبلی به ضرر تیم ما تمام شد و اولین بازی را در اراک به آلومینیوم واگذار کردیم. بعد از آن بازی تیم سوم جدول را در مشهد شکست دادیم و برد برابر گل گهر برای ما بسیار ارزشمند بود. البته تعطیلی لیگ برتر اتفاق خوبی نیست و این موضوع دیگر خسته کننده شده است.وی در قسمت دیگری از حرف هایش عنوان کرد:متأسفانه نوع برنامه ریزی لیگ برتر درست نیست و این تعطیلی ها باعث ایجاد مشکل برای بازیکنان و کادر فنی تیم ها می شود. ما قرارداد ۹ ماهه امضا می کنیم، ولی لیگ ۱۵ ماه طول می کشد. بعد از اتمام لیگ امسال هم قرار است خیلی زود لیگ فصل بعد شروع شود و بازیکنان به اندازه کافی فرصت استراحت ندارند.بایرامی در پاسخ به این پرسش که «آیا از شرایط خودش در پدیده راضی است؟»، خاطرنشان کرد:من بعد از حضور آقای جلالی در نساجی تصمیم به جدایی گرفتم که با کمک ایشان و باشگاه نساجی جدا شدم و به پدیده آمدم. خوشبختانه از این انتخاب هم راضی هستم و امیدوارم بهترین عملکرد را در پدیده داشته باشم.مهاجم پدیده درباره اینکه از بین سپاهان و پرسپولیس کدام تیم شانس بیشتری برای قهرمانی دارد، گفت:پیش بینی در لیگ امسال خیلی سخت است و رقابت دو تیم پرسپولیس و سپاهان برای قهرمانی خیلی نزدیک. شاید بازی های سپاهان تا پایان لیگ آسان باشد، ولی به اعتقاد من پرسپولیس شانس اول قهرمانی است. پرسپولیس تنوع تاکتیکی بسیار خوبی دارد و از لحاظ تاکتیکی و فنی بهترین تیم لیگ برتر است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس شانس اول قهرمانی است از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×