روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس فنی ترین تیم ایران است از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس فنی ترین تیم ایران است

مهرداد بایرامی ، بازیکن سال های پیش تراکتور و فعلی پدیده گفت : پرسپولیس فنی ترین تیم ایران است و شانس اول قهرمانی هم خواهد بود.

نوشته پرسپولیس فنی ترین تیم ایران است ؛ ستاره پیشین تراکتور فاش کرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهرداد بایرامی ، بازیکن سال های پیش تراکتور و فعلی پدیده گفت : پرسپولیس فنی ترین تیم ایران است و شانس اول قهرمانی هم خواهد بود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهرداد بایرامی در گفت وگویی درباره وضعیت فعلی پدیده در تعطیلی مسابقات لیگ برتر گفت:ما فعلاً در حال استراحت هستیم و قرار است از روز دوشنبه تمرینات آغاز شود. متأسفانه تعطیلی قبلی به ضرر تیم ما تمام شد و اولین بازی را در اراک به آلومینیوم واگذار کردیم. بعد از آن بازی تیم سوم جدول را در مشهد شکست دادیم و برد برابر گل گهر برای ما بسیار ارزشمند بود. البته تعطیلی لیگ برتر اتفاق خوبی نیست و این موضوع دیگر خسته کننده شده است.وی در قسمت دیگری از حرف هایش عنوان کرد:متأسفانه نوع برنامه ریزی لیگ برتر درست نیست و این تعطیلی ها باعث ایجاد مشکل برای بازیکنان و کادر فنی تیم ها می شود. ما قرارداد ۹ ماهه امضا می کنیم، ولی لیگ ۱۵ ماه طول می کشد. بعد از اتمام لیگ امسال هم قرار است خیلی زود لیگ فصل بعد شروع شود و بازیکنان به اندازه کافی فرصت استراحت ندارند.مهرداد بایرامی در پاسخ به این پرسش که «آیا از شرایط خودش در پدیده راضی است؟»، خاطرنشان کرد:من بعد از حضور آقای جلالی در نساجی تصمیم به جدایی گرفتم که با کمک ایشان و باشگاه نساجی جدا شدم و به پدیده آمدم. خوشبختانه از این انتخاب هم راضی هستم و امیدوارم بهترین عملکرد را در پدیده داشته باشم.مهاجم پدیده درباره اینکه از بین سپاهان و پرسپولیس کدام تیم شانس بیشتری برای قهرمانی دارد، گفت:پیش بینی در لیگ امسال خیلی سخت است و رقابت دو تیم پرسپولیس و سپاهان برای قهرمانی خیلی نزدیک. شاید بازی های سپاهان تا پایان لیگ آسان باشد، ولی به اعتقاد من پرسپولیس شانس اول قهرمانی است. پرسپولیس تنوع تاکتیکی بسیار خوبی دارد و از لحاظ تاکتیکی و فنی بهترین تیم لیگ برتر است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس فنی ترین تیم ایران است از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×