روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " نقشه مشترک خارجی های استقلال و پرسپولیس در آستانه نقل و انتقالات از منبع پارس فوتبال. "

نقشه مشترک خارجی های استقلال و پرسپولیس در آستانه نقل و انتقالات

هروویه میلیچ و بوژیدار رادوشویچ دو کروات استقلال و پرسپولیس هستند که مدت هاست مطالبات خود را از این دو باشگاه دریافت نکرده اند.

نوشته نقشه مشترک خارجی های استقلال و پرسپولیس در آستانه نقل و انتقالات اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

هروویه میلیچ و بوژیدار رادوشویچ دو کروات استقلال و پرسپولیس هستند که مدت هاست مطالبات خود را از این دو باشگاه دریافت نکرده اند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، ظاهرا بوژیدار رادوشویچ دروازه بان کروات پرسپولیس هماهنگی عجیبی با بازیکن استقلال دارد.رادوشوویچ که با استفاده از تعطیلات لیگ با مرخصی چند روزه راهی کرواسی شد، باید تا پس فردا به تهران برگردد اما در مورد بازگشت او ابهامات زیادی وجود دارد.بوژیدار رادوشوویچ، دروازه بان کروات پرسپولیس با استفاده از تعطیلات ۶ روزه تمرینات و البته تعطیلی لیگ، با کسب اجازه از یحیی گل محمدی و هماهنگی با داوود فنایی، چند روز قبل راهی کرواسی شد و ظاهرا قرار است روز دوشنبه هفته جاری ( ۱۰ خرداد) به تهران برگردد.در این میان رادوشوویچ بعد از ترک ایران با انتشار یک استوری باعث شد حرف و حدیث هایی در مورد بازگشت او ایجاد شود. رادو با انتشار عکسی در حال خداحافظی نوشت:دو حرف وجود دارد که همیشه در زندگی به سختی زده می شوند؛ سلام برای اولین بار و خداحافظ برای آخرین بار.موضوعی که باعث شده شایعاتی در مورد برنگشتن او ایجاد شود. به هرحال به نظر می رسد رادو و میلیچ بسیار هماهنگ عمل کرده و قرار است هر دو باشگاه را تحت فشار قرار دهند. کما این که چندی قبل نیز رادوشوویچ برای بازگشت به ایران تردیدهای زیادی داشت که با تماس های پیاپی شکوری و بازگشت میلیچ رفع و رجوع شد.گفتنی است استوری رادوشوویچ تنها چند روز بعد از هشدار ۱۵ روزه میلیچ برای دریافت مطالباتش از استقلال منتشر شد و به نظر می رسد رادو برای بازگشت به ایران در انتظار دریافت مطالباتش از باشگاه پرسپولیس و البته تصمیم نهایی میلیچ است چرا که تجربه نشان داده میلیچ تاثیر زیادی روی این دروازه بان کروات دارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " نقشه مشترک خارجی های استقلال و پرسپولیس در آستانه نقل و انتقالات از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×