روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بوژیدار رادوشویچ به تمرینات پرسپولیس باز می‌ گردد ؟ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

بوژیدار رادوشویچ به تمرینات پرسپولیس باز می‌ گردد ؟ پارس فوتبال

بوژیدار رادوشویچ ، دروازه بان کروات قرمزها پس از خروج از ایران با انتشار یک استوری این شائبه را ایجاد کرد که ممکن است این سفر بی بازگشت باشد.

نوشته نگرانی مدیران پرسپولیس ؛ رادوشویچ بر نمی گردد ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بوژیدار رادوشویچ ، دروازه بان کروات قرمزها پس از خروج از ایران با انتشار یک استوری این شائبه را ایجاد کرد که ممکن است این سفر بی بازگشت باشد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بوژیدار رادوشویچ ، تنها خارجی پرسپولیس که با کسب اجازه از کادر فنی بعد از تعطیلی بازی های لیگ راهی کرواسی شد طبق برنامه قرار بود تا ۱۰ خرداد به تهران برگردد. با این حال مدیران باشگاه پرسپولیس نگرانند این دروازه بان کروات به خاطر مطالباتی که از این باشگاه دارد به تهران برنگردد چراکه دریافتی او نسبت به دیگر بازیکنان کمتر بوده است.رادوشوویچ بعد از ترک ایران با انتشار یک استوری مدیران باشگاه پرسپولیس را نگران کرده است. وی عکسی درحال خداحافظی منتشر کرد و زیرش نوشت:“دو حرف که همیشه در زندگی به سختی زده می شوند؛ سلام برای اولین بار و خداحافظ برای آخرین بار”هر چند مدیران پرسپولیس به گلر کروات اعلام کرده اند که مطالباتش را به زودی و تا زمان بازگشت به تهران پرداخت می کنند، اما گویا بدقولی مدیران این باشگاه از گذشته تا به امروز باعث دلخوری دروازه بان کروات شده است.حال باید منتظر ماند و دید سفر رادوشوویچ به کرواسی با بازگشت به تمرینات پرسپولیس همراه می شود یا قرمزها ممکن است تا پایان لیگ و در حالی که حامد لک یک بار به دلیل ۴ کارته شدن، یک بازی تیمش را از دست داده و نشان داده که در دریافت کارت زردهای بی مورد استعداد ویژه ای دارد، فقط با یک گلر به کارشان ادامه دهند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بوژیدار رادوشویچ به تمرینات پرسپولیس باز می‌ گردد ؟ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×