روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پیشنهاد یحیی گل محمدی از لیگ ستارگان قطر ؛ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

پیشنهاد یحیی گل محمدی از لیگ ستارگان قطر ؛ خبرگزاری پارس فوتبال

برخی خبرهای غیررسمی حاکی از آن است که سرمربی پرسپولیس با پیشنهاد خارجی جدیدی روبرو شده است.

نوشته فوری ؛ پیشنهاد یحیی گل محمدی از لیگ ستارگان قطر ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

برخی خبرهای غیررسمی حاکی از آن است که سرمربی پرسپولیس با پیشنهاد خارجی جدیدی روبرو شده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در روزهایی که برخی بازیکنان پرسپولیس سوژه شایعات مختلف نقل و انتقالاتی هستند حالا خبر قابل توجهی درباره سرمربی موفق این تیم منتشر شده است. البته این خبر رسمی نیست اما طبق شنیده های خبرنگار ما سرمربی پرسپولیس علاقه زیادی به مربیگری در خارج از ایران دارد و ظاهرا با یک پیشنهاد از لیگ ستارگان قطر مواجه شده است.گویا این پیشنهاد از سوی یک واسطه به یحیی گل محمدی داده شده است و به او گفته شده اگر می خواهد به این پیشنهاد جدی فکر کند برای او آفر رسمی بیاورد که یحیی هنوز در این باره پاسخی به او نداده است. درباره مشتری قطری یحیی چیزی رسانه اش نشده اما گفته می شود این تیم فصل گذشته در میانه های جدول لیگ ستارگان قرار داشته است.سرمربی پرسپولیس که فعلا با این باشگاه قرارداد دارد چندی پیش در یک گفت و گو اعلام کرد علاقه مند به مربیگری در اروپا است. یحیی با پرسپولیس روزهای خوبی را سپری کرده و فصل قبل موفق شد تیمش را قهرمان لیگ کند و با پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم برسد. تیم او امسال هم یکی از دو مدعی اصلی قهرمانی لیگ بیستم است و گل محمدی با بردن دربی محبوبیت بیشتری بین هواداران پرسپولیس پیدا کرده است منتهی این احتمال را نمی توان رد کرد که اگر پیشنهاد خارجی قابل توجهی به دست او برسد، شاید او برای تجربه چالشی جدید، از پرسپولیس جدا شود.فصل پیش بود که خبرهای غیررسمی درباره پیشنهادهایی از لیگ چین و لیگ آذربایجان به یحیی منتشر شده بود که به لحاظ مالی، وسوسه انگیز به نظر می رسید اما او علیرغم اینکه با رسول پناه دچار چالش جدی شده بود تصمیم گرفت در پرسپولیس بماند . حالا باید منتظر ماند و دید پیشنهاد خارجی یحیی چقدر جدی است واصلا او وسوسه می شود که پرسپولیس را رها کند یا اینکه در این تیم می ماند.فوتبالی

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پیشنهاد یحیی گل محمدی از لیگ ستارگان قطر ؛ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×