روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس و سپاهان برادر و هر دو از یک مکتب هستند از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس و سپاهان برادر و هر دو از یک مکتب هستند

حسین کلانی ، اسطوره باشگاه پرسپولیس گفت : سپاهان و پرسپولیس برادر هستند و هر دو از مکتب شاهین هستند و نباید با هم دشمنی داشته باشند.

نوشته پرسپولیس و سپاهان برادر هستند ؛ تلاش اسطوره سرخ ها برای آشتی کنان رقبای سنتی فوتبال ایران اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حسین کلانی ، اسطوره باشگاه پرسپولیس گفت : سپاهان و پرسپولیس برادر هستند و هر دو از مکتب شاهین هستند و نباید با هم دشمنی داشته باشند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حسین کلانی در مراسم رونمایی از سردیس محمود یاوری ، مربی پیشین سپاهان حضور پیدا کرد . بازیکن سابق شاهین در این مراسم اظهار داشت:حضور در این جمع افتخار بزرگی برای من است؛ ما شاهینی ها همه از یک استاد درس گرفتیم و تابع استاد اصلی خود یعنی استاد اکرامی پایه گذار مکتب شاهین هستیم و همیشه از او یاد می کنیم.وی افزود:وقتی به تاریخ باشگاه شاهین نگاه می کنیم مکتب شاهین درس و اخلاق را سر لوحه قرار داد و تمام شاگردان استاد اکرامی سرآمد مردان و ورزشکاران بوده اند و مرحوم حریری و یاوری نیز از جمله شاگردان این استاد بودند و بنده افتخار داشتم برای مدتی کنار محمود یاوری بودم و شاگردی ایشان را کردم.حسین کلانی خاطر نشان کرد:وظیفه بزرگان باشگاه ها است که نگذارند جوانان اتحاد خود را از دست بدهند و آنها را کنار هم بگذارد و همانطور که پرسپولیس و سپاهان برادر هم هستند و هر دو از مکتب شاهین هستند و نباید با یک دیگر دشمنی داشته باشند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس و سپاهان برادر و هر دو از یک مکتب هستند از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×