روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • مهدی رسول پناه ؛ انتخاب مهدی رسول پناه به عنوان مشاور تبلیغاتی محسن مهرعلیزاده

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی رسول پناه ؛ انتخاب مهدی رسول پناه به عنوان مشاور تبلیغاتی محسن مهرعلیزاده از منبع پارس فوتبال. "

مهدی رسول پناه ؛ انتخاب مهدی رسول پناه به عنوان مشاور تبلیغاتی محسن مهرعلیزاده

مهدی رسول پناه ، مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس به عنوان مشاور تبلیغاتی محسن مهرعلیزاده ،کاندیدای ریاست جمهوری کشور ، انتخاب شد.

نوشته نقش جنجالی مهدی رسول پناه در انتخابات ریاست جمهوری دولت سیزدهم ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی رسول پناه ، مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس به عنوان مشاور تبلیغاتی محسن مهرعلیزاده ،کاندیدای ریاست جمهوری کشور ، انتخاب شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محسن مهرعلیزاده، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که یک چهره اصلاح طلب و ورزشی محسوب می شود قرار است با ۶ نامزد دیگر این عنوان برای جلب رای مردم و نشستن بر صندلی ریاست جمهوری رقابت کند.مهرعلیزاده در سال های اخیر ریاست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و پیشتر استانداری اصفهان را بر عهده داشته است ولی علاقه مندان به ورزش او را با ریاست سازمان تربیت بدنی در دولت محمد خاتمی به یاد می آورند و البته یک دوره حضور در انتخابات دور نهم ریاست جمهوری که توفیقی برایش به همراه نداشت.طی اخبار منتشر شده مهرعلیزاده یک چهره جنجالی و پرحاشیه را به عنوان مشاور در کنار خود قرار داده و قرار است در کارزار انتخاباتی و پروژه های تبلیغاتی از مشاوره های وی استفاده کند.مهدی رسول پناه که حدود یک سال قبل اتفاقات جنجالی زیادی پیرامون خودش و باشگاه پرسپولیس که ریاست هیات مدیره آن را بر عهده داشت رقم زده بود مدتی است از فضای فوتبال دور افتاده ولی هنوز نامش سر زبان هاست و خیلی از هواداران پرسپولیس او را با خاطرات بد روزهای پایان حضورش در این باشگاه و درگیری هایی که با اعضای تیم داشت به یاد می آورند.بر اساس گزارش ایلنا، مهدی رسول پناه از زمان آمدنش در هیات مدیره پرسپولیس و نوع انتخابش از سوی وزیر ورزش همواره مورد انتقاد اهالی فوتبال بود و عدم تخصصش در مدیریت ورزشی و روابط شخصی با وزارت ورزش باعث شده بود او مورد تایید افکار عمومی قرار نگیرد و در ادامه تصمیمات بحث برانگیز او و انتشار فایل های صوتی که حواشی زیادی برای پرسپولیس ایجاد کرد باعث شد هواداران این باشگاه متفق القول خواستار کنار رفتنش از تیم مدیریتی باشگاه باشند و در نهایت به خواسته خود رسیدند.اختلافات داخلی در زمان رسول پناه باعث شد یحیی گل محمدی تهدید کند اگر وی از باشگاه نرود استعفا خواهد داد و در نهایت پرونده رسول پناه در جمع سرخپوشان بسته شد.اگر این خبر صحت داشته باشد، مهرعلیزاده یک چهره جنجالی را کنار خود قرار داده که بدون شک مطرح شدن نام او در کنار خودش تاثیر زیادی روی سبد آرایی که خواهد داشت می گذارد.انتخاب چهره های مطرح ورزشی منتسب به باشگاه های پرطرفدار بعضا می تواند تاثیر مثبت تبلیغاتی داشته باشد ولی با توجه به مسائلی که مطرح شد بعید است این موضوع از چنین منظری کارکرد خاصی برای مهرعلیزاده داشته باشد و شاید حتی تاثیر منفی در آرای مهرعلیزاده داشته باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی رسول پناه ؛ انتخاب مهدی رسول پناه به عنوان مشاور تبلیغاتی محسن مهرعلیزاده از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×