روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • شهریار مغانلو ؛ تجربه مدیران پرسپولیس از جدایی محمد نادری و تاکید بر حفظ شهریار مغانلو

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شهریار مغانلو ؛ تجربه مدیران پرسپولیس از جدایی محمد نادری و تاکید بر حفظ شهریار مغانلو از منبع پارس فوتبال. "

شهریار مغانلو ؛ تجربه مدیران پرسپولیس از جدایی محمد نادری و تاکید بر حفظ شهریار مغانلو

شهریار مغانلو عملکرد خوبی در پرسپولیس داشته و مدیران این تیم هم برای جلوگیری از اتفاقی که فصل پیش برای محمد نادری افتاد ، تاکید دارند که او را به صورت قطعی جذب کنند.

نوشته ترس بزرگ پرسپولیس از تکرار بلای فصل گذشته لیگ برتر ؛ شهریار مغانلو راه محمد نادری را نمی رود اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

شهریار مغانلو عملکرد خوبی در پرسپولیس داشته و مدیران این تیم هم برای جلوگیری از اتفاقی که فصل پیش برای محمد نادری افتاد ، تاکید دارند که او را به صورت قطعی جذب کنند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : عملکرد فوق العاده شهریار مغانلو در جمع سرخ پوشان در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا باعث شده کادرفنی پرسپولیس برای ادامه همکاری او با تیم اصرار ویژه ای داشته باشند و این موضوع را به اطلاع مدیریت برسانند.در این راستا تاکید پرسپولیسی ها در جریان مذاکره با مسوولان سانتاکلارا از این حکایت دارد که مدیران باشگاه پرسپولیس در تلاش برای دریافت رضایت نامه و جدایی قطعی شهریار از جمع پرتغالی ها هستند و در روند مذاکرات تاخیر روی این موضوع تاکید ویژه ای دارند.به نظر می رسد پس از تجربه مدیران قبلی در خصوص محمد نادری در پرسپولیس، مدیران فعلی باشگاه برای دریافت رضایت نامه قطعی شهریار مغانلو تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا پرونده انتقال قطعی این بازیکن به پرسپولیس با موفقیت کامل بسته شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شهریار مغانلو ؛ تجربه مدیران پرسپولیس از جدایی محمد نادری و تاکید بر حفظ شهریار مغانلو از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×