روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • مهدی رسول پناه حق فعالیت فوتبالی ندارد ؛ خبری درباره مدیر جنجالی پرسپولیس

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی رسول پناه حق فعالیت فوتبالی ندارد ؛ خبری درباره مدیر جنجالی پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

مهدی رسول پناه حق فعالیت فوتبالی ندارد ؛ خبری درباره مدیر جنجالی پرسپولیس

مهدی رسول پناه مدت هاست از سمت خود کناره گیری کرده است اما گفته می شود حق حضور در فوتبال را ندارد!

نوشته این پرسپولیسی ۶ ماه محروم شد ؛ خبری درباره مدیر جنجالی پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی رسول پناه مدت هاست از سمت خود کناره گیری کرده است اما گفته می شود حق حضور در فوتبال را ندارد! خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سال گذشته انتشار دو ویدیو از مهدی رسول پناه که به صورت پنهانی گرفته شده بود جنجال فراوانی به پا کرد. صحبت های عجیب سرپرست اسبق پرسپولیس درباره اتفاقات داخلی این باشگاه و اتهاماتش به یحیی گل محمدی و شجاع خلیل زاده در نهایت باعث کناره گیری او شد.پس از آن اتفاقات دیگر خبری از رسول پناه نبود تا آنکه گل محمدی پس از پایان دربی ۹۴ بار دیگر از حضور رسول پناه در هیات مدیره پرسپولیس به تندی انتقاد کرد و حتی به وزیر ورزش بابت روشن شدن تکلیف او مهلت ۲ روزه داد.در ادامه رسول پناه از یحیی گل محمدی برای شرکت در یک مناظره تلویزیونی دعوت به عمل آورد که البته به جایی نرسید.حالا شنیده می شود حکم محرومیت ۶ ماهه مهدی رسول پناه به خودش اعلام اما رسانه ای نشده است و او در این مدت حق فعالیت فوتبالی ندارد!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی رسول پناه حق فعالیت فوتبالی ندارد ؛ خبری درباره مدیر جنجالی پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×