روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • وحید امیری ؛ مصدومیت وحید امیری در اردوی تیم ملی و دوری چند هفته ای از میادین

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " وحید امیری ؛ مصدومیت وحید امیری در اردوی تیم ملی و دوری چند هفته ای از میادین از منبع پارس فوتبال. "

وحید امیری ؛ مصدومیت وحید امیری در اردوی تیم ملی و دوری چند هفته ای از میادین

وحید امیری ادامه بازی های تیم ملی را از دست داد و در دیدار پرسپولیس با تراکتور هم در سوپرجام فوتبال ایران هم غایب خواهد بود.

نوشته خبر بد برای هواداران پرسپولیس از اردوی تیم ملی ؛ مصدومیت سنگین ستاره سرخ ها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

وحید امیری ادامه بازی های تیم ملی را از دست داد و در دیدار پرسپولیس با تراکتور هم در سوپرجام فوتبال ایران هم غایب خواهد بود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم ملی فوتبال ایران در حالی دوشنبه شب موفق به کسب پیروزی سه بر صفر بحرین در گروه C مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ شد که وحید امیری به دلیل مصدومیت نتوانست در جمع هافبک های ایران، نود دقیقه بازی کند.هافبک پرسپولیس که بازی بی نقصی از خود به نمایش گذاشت دچار مصدومیت شدید از ناحیه پا شده است تا حضورش در ادامه این رقابت ها که به طور متمرکز در منامه برگزار می شود منتفی شود.همچنین وحید امیری نمی تواند پرسپولیس را پس از بازگشت از اردوی تیم ملی ایران هم همراهی کند تا اینگونه بازی سوپرجام فصل گذشته بین سرخپوشان و تراکتور تبریز را از دست بدهد.رقابت های دور برگشت مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در گروه C تا بیست و پنجم خرداد ادامه دارد و پس از آن با بازگشت بازیکنان رقابت های فوتبال باشگاهی ایران از سر گرفته می شود.تیم فوتبال پرسپولیس ۳۰ خردادماه مقابل تراکتور تبریز سوپرجام فوتبال باشگاهی کشور را برگزار می کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " وحید امیری ؛ مصدومیت وحید امیری در اردوی تیم ملی و دوری چند هفته ای از میادین از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×