روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • رامین رضاییان ؛ شرط حضور رامین رضاییان در پرسپولیس ؛ نداشتن پیشنهاد از تیم های قطری

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رامین رضاییان ؛ شرط حضور رامین رضاییان در پرسپولیس ؛ نداشتن پیشنهاد از تیم های قطری از منبع پارس فوتبال. "

رامین رضاییان ؛ شرط حضور رامین رضاییان در پرسپولیس ؛ نداشتن پیشنهاد از تیم های قطری

رامین رضاییان ، مدافع تیم السیلیه قطر قصد دارد همچنان در این کشور بماند اما اگر او پیشنهادی در این فصل نداشته باشد باید او را پرسپولیسی بدانیم.

نوشته آخرین خبر از احتمال بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس ؛ همه چیز در گرو یک تصمیم مهم اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

رامین رضاییان ، مدافع تیم السیلیه قطر قصد دارد همچنان در این کشور بماند اما اگر او پیشنهادی در این فصل نداشته باشد باید او را پرسپولیسی بدانیم. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : برخلاف تصور خیلی ها رامین رضاییان به دنبال ماندن در لیگ ستارگان قطر است. رضاییان تلاش می کند حداقل یک فصل دیگر در فوتبال قطر بماند. لیگ ستارگان قطر بیشتر از ۷ ماه طول نمی کشد و رضاییان این توان را در خود می بیند که یک فصل دیگر در این لیگ بازی کند اما اگر به هر دلیلی نتواند به خواسته خود برسد آن وقت بازگشت به پرسپولیس اولین گزینه اوست.در این میان باید دید یحیی گل محمدی از بازگشت ستاره سابق پرسپولیس استقبال می کند یا نه؟ آنچه مسلم است یحیی باید به فکر یک دفاع راست در کنار مهدی شیری باشد و همین مساله شانس حضور رامین رضاییان در پرسپولیس را بیشتر می کند.البته همان طور که اشاره شد این به شرطی است که تیم های قطری هیچ کدام رضاییان را نخواهند. او با حضور در تیم السیلیه قطر نشان داد که جایگاه تیم قطری برایش چندان مهم نیست و فعلا به دنبال ماندن در قطر است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رامین رضاییان ؛ شرط حضور رامین رضاییان در پرسپولیس ؛ نداشتن پیشنهاد از تیم های قطری از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×