روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " علی نعمتی ؛ توافق نهایی یحیی گل محمدی با علی نعمتی ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

علی نعمتی ؛ توافق نهایی یحیی گل محمدی با علی نعمتی ؛ پارس فوتبال

یحیی گل محمدی برای جانشین حسین کنعانی زادگان در ترکیب تیمش با علی نعمتی مدافع تیم پدیده مشهد به توافقات نهایی رسیده است.

نوشته بمب بزرگ پرسپولیس در نقل و انتقالات در آستانه انفجار ؛ سورپرایز یحیی گل محمدی برای هواداران اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

یحیی گل محمدی برای جانشین حسین کنعانی زادگان در ترکیب تیمش با علی نعمتی مدافع تیم پدیده مشهد به توافقات نهایی رسیده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش منیبان، یحیی گل محمدی عاشق بازی مرتضی پورعلی گنجی است اما خیلی بعید به نظر می رسد این مدافع حداقل امسال به لیگ ایران برگردد. قبل از این عنوان شده بود که گل محمدی در هندوستان با شجاع خلیل زاده به توافق رسیده تا اگر کنعانی زادگان از پرسپولیس جدا شد، بلافاصله او را برگرداند در همین راستا طبق گفته رسانه ها ، یحیی با یک مدافع لیگ برتری را تمام کرده و علی نعمتی را باید مدافع جدید پرسپولیس در لیگ بیست و یکم دانست . گل محمدی البته یک مدافع لیگ برتری دیگر را هم زیر نظر دارد تا اگر به هر دلیلی شجاع خلیل زاده به پرسپولیس برنگشت و یا مقدمات حضور نعمتی فراهم نشد او را پرسپولیسی کند .گل محمدی که خودش در پست مدافع وسط بازی می کرد، حساسیت زیادی روی این پست دارد و طبعاً در این پست بهتر از سایر پست ها می تواند بازیکن بخرد طبق شنیده های ما بازیکنان مورد نظر گل محمدی همه دوست دارند پرسپولیسی شوند اما به هر حال باید تا شروع فصل نقل و انتقالات صبر کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " علی نعمتی ؛ توافق نهایی یحیی گل محمدی با علی نعمتی ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×