روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " احتمال حضور وحید امیری در بازی تیم ملی مقابل عراق ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

احتمال حضور وحید امیری در بازی تیم ملی مقابل عراق ؛ پارس فوتبال

وحید امیری که یکی از بهترین بازیکنان ایران مقابل بحرین بود با مصدومیت خود در این بازی هواداران تیم ملی و پرسپولیس را نگران کرد، اما به نظر می رسد او می تواند مقابل عراق به میدان برود.

نوشته خبر خوش برای هواداران تیم ملی و پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

وحید امیری که یکی از بهترین بازیکنان ایران مقابل بحرین بود با مصدومیت خود در این بازی هواداران تیم ملی و پرسپولیس را نگران کرد، اما به نظر می رسد او می تواند مقابل عراق به میدان برود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : احتمال دارد وحید امیری در تیم ملی مقابل عراق به میدان برود.وحید امیری هافبک توانمند تیم ملی فوتبال شب گذشته در جریان بازی با بحرین دچار مصدومیت شد و زمین بازی را ترک کرد. بعد از این مسابقه دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی اعلام کرد وحید امیری را به طور کامل برای دو مسابقه بعدی از دست داده اما حالا با بررسی های پزشکی مشخص شده شاید او بتواند مقابل عراق بازی کند.مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی فوتبال امروز درباره وضعیت امیری عنوان کرد: وحید امیری در جریان بازی دیشب مصدوم شد و به طور قاطع نمی شود درباره او نظر داد. پزشکان گفته اند باید MRI گرفته شود و در صدد هستیم این کار در منامه انجام شود.سرپرست تیم ملی درباره احتمال حضور او مقابل عراق تاکید کرد: او قطعا یک بازی و دیدار با کامبوج را از دست داده اما اینکه به عراق برسد، بستگی به نظر پزشکان تیم ملی دارد و احتمالش وجود دارد.باید منتظر ماند و دید پزشکان تیم ملی چه نظری درباره وضعیت وحید امیری می دهند و او چه زمانی می تواند به میادین فوتبال برگردد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " احتمال حضور وحید امیری در بازی تیم ملی مقابل عراق ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×