روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اگر دوباره کارلوس کی روش را نگه می داشتم، خودم باید می رفتم ! از منبع پارس فوتبال. "

اگر دوباره کارلوس کی روش را نگه می داشتم، خودم باید می رفتم !

مهدی محمد نبی عضو پیشین هیئت مدیره پرسپولیس در مورد جدایی سرمربی محبوب تیم ملی پس از جام ملت های 2019 مدعی شد که اگر دوباره کارلوس کی روش را نگه می داشت، خودش باید می رفت.

نوشته افشاگری مدیر پرسپولیسی درباره جدایی کارلوس کی روش از تیم ملی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی محمد نبی عضو پیشین هیئت مدیره پرسپولیس در مورد جدایی سرمربی محبوب تیم ملی پس از جام ملت های ۲۰۱۹ مدعی شد که اگر دوباره کارلوس کی روش را نگه می داشت، خودش باید می رفت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : برترین های قرن با مهدی محمد نبی، دبیرکل سابق فدراسیون در حالی قرار است ساعت ۲۱ امشب تقدیم تان شود که بخشی از این برنامه را صحبت های جالب نبی در خصوص کی روش تشکیل می دهد که دیدن آن ها خالی از لطف نیست.قرار است برترین های قرن امشب با مهدی محمد نبی، دبیرکل سابق فدراسیون، ساعت ۲۱ تقدیم تان شود.با این حال پیش از تماشای این برنامه، بد نیست نگاهی به بخشی از صحبت های نبی زمانی که می خواست بهترین مربی خارجی قرن را انتخاب کند داشته باشیم. نبی، کارلوس کی روشی را انتخاب کرد که به خاطر او از سمت دبیرکلی فدراسیون فوتبال برکنار شده بود.صحبت های نبی در خصوص حاشیه های این اتفاق شنیدنی و خواندنی است:آقا حشمت مهاجرانی که برای همه معرف حضور هستند و با احترام به آقای برانکو، کارلوس کی روش انتخابم است.چقدر جالب، انتخاب شما حشمت مهاجرانی و کارلوس کی روش که عده زیادی معتقد هستند به خاطر حمایت زیاد از کارلوس کی روش، شما در مقطعی دبیرکلی فدراسیون فوتبال را از دست دادید.به خاطر تیم ملی بود وگرنه فردی نگاه نمی کنیم.اگر زمانی که کارلوس کی روش از ایران رفت، شما دبیرکل فدراسیون فوتبال بودید، احتمال داشت بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ هم ایشان بمانند؟نه دیگه آن وقت باید من می رفتم.اصرار بر این بود که ایشان نباشند؟ چون یادم است بعد از جام جهانی ۲۰۱۴ هم اصرار بر این بود ایشان نباشند.بله، مقاومت کردم و خودم رفتم.تیم به استرالیا رفت و خودتان رفتید؟بله. اگر ۲۰۱۸ هم بودم…دوباره خودتان می رفتید؟بله یا هر دو می ماندیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اگر دوباره کارلوس کی روش را نگه می داشتم، خودم باید می رفتم ! از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×